Fenerbahçenin Braga gibi dev bir takım karşısında ne kadar şansı var?

açıkça söylemek gerekirse pek fazla şansı olduğunu düşünmüyorum braga çok güçlü ve tecrübeli bir takım siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• hiç olurmu dev? braga dünyanın en iyi takımı real barca falan hikaye adamlar sahada uçarak top oynuyor nerdeyse :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Braga mi dev?

Leverkuzen Dortmund Valencia Tottenham Manu
    Villereal Sevilla Liverpool Shaktar çıksa ne diyecektin

0|1
    0|0
  • %10 :D:D:D:D:D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe yarı oynayabilir

0|1
    0|0
  • Bu neyin kıskançlığı gs li? 60 milyon € kadro değerine sahip bir takıma dev diyebilecek kadar ne yaşadın? Braga gs nin karşısında devdir. Bizim lig de Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi yenemez.

Trabzonspor ve Başakşehir seviyelerinde bir takımı dev yaptın ya ne komiksin..

0|0
    0|0
  • Braga ya dev diyorsan zaten hiç maça çıkmayın

0|1
    0|0
  • braga Şu an formsuz
    1-Dortmund
    2- Sevilla
    3- Leverkusen
    4- Villareal
    5- Tottenham
    en tehlıkelı Şu an bunlardı yakından takıp eden bırı olarak Şu an bu takımlar cok formda fakat 4 ünün birbiriyle eşleşmesi fenerbahçe için olabılcek en guzel şey oldu 16 da kolay takım yok ama olabılıcek aralarında 5 kolay takımdan bırıne denk geldık gonul ısterdıkı sparta prag olsun ama napalım.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşluı olsan dev demezdin galatasaraylı olsan gene bragaya dev demezdin muhtemelen trabzonlusun. Kardes braganın maclarını bende izledim ama fenerbahceye şu yaptıgın haksızlıgın daniskası yazık.

0|0
    0|0
  • Gülüyorum sadece sana Ezo gs li

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama fenerbahçe elicektir bragayı inşallah mutlu sona ulaşır fenerbahçe başarılar avrupada :)

0|0
    0|0
  • braga mi dev takim guldurme adami ya sen once futbol. bilgini gozden gecir

0|0
    0|0
  • Değişik misin arkadaşım çekilebilcek en iyi kurayı çekmiş fener

0|0
    0|0
  • evet lig de gs den güçlü bir takım doğru tespit..

0|0
    0|0
Yükleniyor...