Sizce Galatasarayın bu sezon ki kötü gidişatının sebepleri nelerdir?

Sizce Galatasarayın bu sezon ki kötü gidişatının sebepleri nelerdir? Görüşleriniz nelrdir -.-

• Bir önceki yönetimin başarısız icraatları ve yüklü borç bırakması
    17% (1)18% (2)18% (3)Oy Ver
  • Mevcut yönetimin becerksizliği ve yeterli transferleri yapamaması
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Teknik Direktör tercihlerinde yanlışlıklar yapılması (Bir öncekinin erken gönderilmesi, yeni geleninde bekleneni verememesi)
    0% (0)9% (1)6% (1)Oy Ver
  • Futbolcularn isteksiz oynaması
    33% (2)18% (2)24% (4)Oy Ver
  • Taraftarların yeterince takımın arkasında durmaması (Taraftarların kendi arasında çok bölünmesi)
    33% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • Hepsi
    17% (1)55% (6)40% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba ben Beşiktaşlıyıım kesinlikler ne Galatasaray ne de Fenerbahçe ye karşı hiç bir kötü düşüncem yok Avrupa da Galatasaray Fenerbahçe yendiği zaman Beşiktaş yenmiş kadar seviniyorum... sorunuza gelince bence hepsi ama ekonomik yanlışlar bence en önemli etken olabilir Beşiktaş aynı hatayü düştü bir önceki yönetim yüzünden ekonomik olarak çok kötü oldu yeni yeni toplanıyor büyük ihtimalle eşit ya da çok az farkla Fenerbahçe nin arkasından gelecektir önemli olan gelirler giderler alacak verecek oranları... sportif anlamda Galatasaray çok tartışmalı bir şampiyonluk yaşadı haketmedi demem çünkü Beşiktaş geçen sene son maçlarda çok büyük yanlışlar yaptı gerek takım gerek teknikdirektör gerekse yönetim bu da Galatasaray a yaradı ama hatırlarsınız Sneijder çok konuşulan bir gol atmıştı kaleci bilerek yedi dediler ayrıca gerek galatasaray da gerekse fenerbahçe de çok yetenekli yıldız Messi Ronalda gibi aynı tipte oyuncular var ama iki veya dördü geçmiyor bu oyunculardan bir tanesi özellikle galatasaraydaki Wesley beşiktaş ta olsa beşiktaş ta olsa çok fark ederdi çünkü beşiktaş tam bir takım ama ne fener ne de galatasaray a bakınca takım görmüyorum ayrıca beşiktaşın orta sahası çok üstün iki takımdan da kalite olarak görüşlerim bu yönde

0|1
    0|0
    • evt bjk yide demirören borç batagına düşürmüştü şimdiki başkan toparladı gibi -.- fener bjk maçınıda soracagım ptesi takip et beni dediğin tesbitler doğru

• Evet beşiktaş berabere bile kalsa şampiyonluk şansı daha fazla ilk yarım saattte gol yemeden atmaya çalışacaktır taktik olarak eğer ilk golü yerse sıkıntı olacaktır fenerbahçe maçı almak istiyorsa mutlaka ilk yaır beşiktaştan önce gol atması lazım şansı çok zor yoksa ilk golü beşiktaş atarsa fenerbaçe çok büyük ihtimalle havlu atacaktır şampiyonluğu belirleyen maç olabilir belki de..

• belirleyici maç olabilir haklısın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir önceki yönetimin başarısız icraatları ve yüklü borç bırakması kesinlikle bir fenerbahçeli olarak bence bu.

0|1
    0|0
  • Futbolcular çok dandik defans özellikle hızlı bir forvet lazım Marca reus gibi hızlı olmak lazım ben mesela

0|1
    0|0
Yükleniyor...