FENERBAHÇE-BRAGA eşleşmesi için düsünceleriniz nedir?

bence iyi bir eşleşme oldu bragayı yenip çeyrek final biletini alırız düsüncesindeyim.

0|1
3|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Beşiktaş'lı olarak bir türk takımının avrupa da başarılı olmasını isterim bence güzel bir eslesme oldu fenerbahçe yenebilecek güçte bragayı başarılar fenerbahçe

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi oldu , FENERBAHÇE adını yazdıracak !

1|1
    0|0
  • Futboldan anlasaydim belki bir düsüncem olabilirdi:)

0|1
    0|0
    • olsun içinden neler geciyor..

• Ahah benden hayir gelmez, benim takim tutmam öyle is olsun diye:)

• canın sagolsun

Erkekler Ne Diyor 15

• Allah herkese kurada fb şansı versin , bizim aksimize genelde en iyi kurayı çekerler.10 tane üst düzey takim varken bragayi çekmek şanstır

Akilli oynanirsa elenmyecek takım değil , daha önce Beşiktaş nuno gomesli yıllarda yenmişti

0|1
    0|0
  • Braga, Sparta Prag, Lazio , Basel , Anderlecth çıkabilecek en güzel takımlar diye düşünürken Bragayı çektik... Hele ki son takım Dortmund kalmışken Bragayı seçmek kura şansımız oldu :)

0|1
    0|0
  • Bragayı yenerse Tutmayın küçük enişteyi derim 😃😃

0|1
    0|0
  • Çekebileceğimiz en kek takımı çektik.

0|1
    0|0
  • Sansliyiz

0|1
    0|0
  • Ne Bal Takım ya :)

0|2
    0|0
  • aynen, Fener Braga'yı da eler yoluna devam eder inş

0|1
    0|0
  • Feneri yenmesini cok isterim ama braga gucu biliyorum yenilecegiz :(

0|1
    0|0
  • Braga diger rakiplere göre kolay takım..
    Ancak
    Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor..
    hayırlısı olsun diyelim

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak iç sahada oynuyoruz ve avantajımız var bence fenerbahçe 2:1 kazanacagını düşünüyorum kolay bir rakip gelsede zor bir rakip dayanma agrasifleşmede

0|1
    0|0
  • fenerbahçe çeyrek finalde

0|1
    0|0
    • insallah kardeşim.

• lokomativ den güçlü olsa da elenir braga ama bu sene uefa yı Almanlardan biri alacak gibi duruyor

• shaktar sevilla leverkusen valencia liverpool lazio dortmund fenerbahçe çeyrek finale çıkar leverkusen-lazio shaktar-valencia sevilla-liverpool dortmund-fenerbahçe çeyrek final böyle olur gibi içime doğdu

• olay portekizde biter. ordan bir beraberlik bile turu getirir.

0|1
    0|0
    • benfica gibi olmaz ins burda yendık ordada gol buldıuk ama 3 tane yedik birde kımızı kart vardı..

• o dönem faciaydı saraçoğlunda direkler şansız pozisyonlar falan maç 1-0 bitti orda adamlar hertürlü çirkefliği yaptı kalecileri bile tek başına 15 dakika çaldı maçtan.

• Yeneriz

0|0
    0|0
  • çeyrek çıkar
    sonrasında elveda der

0|0
    0|0
  • şanslı guzel eslesme takimin form tutmasi ve duzene girmesi icin guzel bir fırsat oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...