Siz olsanız sevgiliniz hakkında ne düşünürsünüz?

Sevgilinizin bacakları çok ince ve zayıf, bu yüzden pantolonunun altına birkaç tane kalın yünlü çorap giyiyor ve fiziği çok güzel oluyor. arkadaş ortamında kızlar beğeniyor fiziğini siz sevglinizin böle bir şey yaptığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu ve sevqilinizle ciddi düşünüyorsunuz. napardınız aci yardrm :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ince bacaklar sevmem hafif kalın etli olacak :D

0|0
    0|0
    • ee sevgilinin öyle yaptını öğrensen napardın dalga geçermydin yada ayrılırmıydın ? :)

• Sevgi öyle basit birşey değil insan sevdiği zaman bırak ayaklarının ince olmasını ayakları olmasa bile sever.

• vayyy :) sevdim bu sözü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendinle ilgili yasadigin bir problem bu ben bunu anladim oncelikle :) cevaba gelirsek acikcasi ben kizarim ona. Ben makyaj yapan kizdan nefret eden bir insanim bir kizin en sevdigim hali dogal halidir. Bu yuzden dogalligindan cikip kendinisini baskalarina begendirebilmek adina boyle sacma cozumler aramasi tamamen aptalliktir. Zaten deger veren begenen arkadaslari onun daha dogrusu senin o cirpi gibi bacaklarinla ilgilenmeyecekler karakterinle durusunla konusmanla ilgileneceklerdir. Tabikide bu benim öznel gorusum :)

1|0
    0|0
  • gayet normail der geçeriz erkek olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen yazın ne yapıyorsun?Bence hiç öyle şeyler yapma.Bedenini doğru kıyafet giyerek güzelliğini ortaya çıkar.Çok ince olduğuna göre 34-36 beden gayet güzel kotlar var onlardan al.Sen tayt kotlar var ya onlardan giy.

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam,

özentilikle gül gibi v harfi yerine w kullanıp sonrada:

Türkçeyi katledip ciddi yerine citti yazan biriyle 'ciddi' düşünmezdim ama 'citti' düşünürdüm.

Sen bile kendinden utanırken bacakların ince diye onca çorabı giyerken peki sence sevgilin bunu nasıl düşünür?

Kendisini sevmeyen birine acırdim sadece. Istersen 40kilo ol istersen 100. Artık şöyle işler yapmayın ya ne tuhaf insanlar var Ya Rabbim

0|0
    0|0
Yükleniyor...