Bacak kası çalışırken sorunum?

merhabalar. benim bacak hareketlerimde squat, leg extension, leg curl, iç bacak, dış bacak, lunge, calf raises ve leg press var, hepsini 3x10 yapıyorum. fakat sorunum quadriceps dedikleri o öndeki kas biraz fazla gelişti ve arkası o kadar gelişmediği için bir dengesizlik oldu. sorum arka bacak için programıma hangi hareketi ekleyebilirim? deadliftten biraz korkuyorum açıkcası sakatlanma durumu olur, beli iyi ayarlayamam vs diye..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• o normal zaten ön bacak daha çok gelişir özellikle dış kısımları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Deadlift bel için değil mi bacakla ne ilgisi var bende deadlift yapıyorum sadece beli hissediyorum :D

1|0
    0|0
    • asıl bacağı çalıştırıyor o hatta karın kası için bile squat, deadlift gibi hareketlerin en iyi egzersizler olduğu söyleniyor bütün kaslar aynı anda çalıştığı için..

• arkaya calıs sende

1|0
    0|0
  • kalınlasşmasaını ıstemıyormusun agırlıgı dusur hareketlerın sımdı normal devam et ekleme yapma kardıyoya bıraz yuklen fazla agır gırme squatlarda

1|0
    0|0
  • On bacak daha hizli gelisiyor. Ben 1 hafta 20 kilo arttirdim on bacakta ama arka o kadar da degil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Deadlift den korkma bence. Hocanin sana göstermesini rica et. Bellini nasıl ayarlaman gerektiğini vs.

1|0
    0|0
  • Leg curl da fazla yoğunlaşabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...