Bana göre Fenerbahçe artık yolun sonuna geldi iyi ihtimalle bir tur daha ileri gidebilir peki siz ne düşünüyorsunuz?

Mevcut kadro yapısı ve oyun şablonuyla daha fazlası pek mümkün değil bana göre çünkü çok yavaş oynuyoruz ve iki forvetimizde gol atmada ciddi sıkıntılar çekiyor bozuk para gibi gol harcıyoruz birde fabiano takıntısı var pereiranın oda sıkıntılı. Siz ne düşüyorsunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle katılıyorum bu kadar yavaş oynayan takım malesf yok şu an avrupa liginde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gider gitmez bundan sanane lazioya moskovaya elenenler düşünsün elense bile futbolcularımın canı sağolsun 😍😍😍😍😍 💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Leverkuzen Dortmund Villereal Valencia Tottenham Shaktar M. Utd Sevilla Liverpool

Bu 9 takim gelirse tur şansı yok

0|1
    0|0
  • Kalede Fabiano oynamaya devam ederse Tur şansımız hiç yok...

0|1
    0|0
  • kura çok önemli rakip belli olsun ona göre yorumlarız

0|1
    0|0
  • Zorlu rakip çıkmazsa 1 tur daha gider. Ondan sonra elenir.

0|1
    0|0
  • nasil yolun sonuna geldi ya komedimisiniz en az yari final eslesmelere ac bak diger maclarda gucluler dediginiz ama eleme sistemli maclarda ne olcagi belli olmayan maclarda favori gorunenlerin kaybetigini gördüğünz halde k. bakmada bu aleni cekememezliktir
    .. diego 3 mac ceza aldi ve hücum hatti onddan dusuktu portekiz deki macta diegoda oynayacak izle gor ve en az yari final gelecek

0|0
    0|0
  • Kiskanc...

0|0
    0|0
Yükleniyor...