Lazio gs ye neden 3 gol attı?

Bende Lazio-Gs maçında 3-1 demiştim ve oldu. Sizce lazio gs ye neden 3 gol attı?

• Gs li taraftarlar Trabzon maçında 3 3 3 dedi Lazio'da kırmadı ve attı. İlahi adalet işte..
    0% (0)12% (1)11% (1)Oy Ver
  • Hakem Lazio'ya 4 kırmızı kart göstermedi. Eğer gösterseydi 3 gol atamazlardı.
    100% (1)62% (5)67% (6)Oy Ver
  • Zlatan Bilalovic sahada yoktu.
    0% (0)12% (1)11% (1)Oy Ver
  • Gs kulübü son günlerde bileklik satışı yapamadığı için oyuncuların paralarını ödeyememiştir.
    0% (0)14% (1)11% (1)Oy Ver
  • Lazio kulübünün isminden dolayı Gs li futbolcuların aklına Laz'lar gelmiştir. Bu nedenle gs li futbolcular korkudan oynayamamıştır.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gsli oyuncular alıştı rakibin kırmızı görmesine , eğer laziolu oyuncular 4 kırmızı görseydi gs bir ihtimal kazanabilirdi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• bu lazio da bir lanet var, hiç yenemiyoruz, ne gs, ne bjk

0|1
    0|0
    • 2000 li yılların laziosu o zamanlar güçlüydü. Şimdi ilk 7 ye bile giremeyecek kadar düştüler..

• Ha ha ha

0|1
    0|0
  • Ben 4-5 dedim ak yine az yediler

0|1
    0|0
  • İnsan bir önce Sporting Lizbonun neden Bjkye 3 attığını sorgular ama unutkanlık nede kötü birşey.
    En iyi döneminde bile Sporting ve Lokomotifin olduğu gruptan çıkamamak sizin için acı birşey olsa gerek çünkü senin o dalga geçtiğin takım iyi zamanında CL de Real Madrid ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıktı.

0|0
    0|0
    • Ağlayan takımın ağlayan taraftarı gelmiş Şampiyonluğa oynayan sporting le lazio yu karıştırmış ahahaha.

Biz en azından sporting maçında şiir gibi futbolumuzu yine gösterdik. Kalecimiz sağolsun. Hadi siz gidin birinci lige.

• 8 senede bir Şampiyonluğa oynayan takımın taraftarına bak☺Önce 3. Yıldızı tak
      Bu cevap sana yeter:)

• Takımınız 10 yıl geriye gitti ve gitmeye de devam edecek hala konuşuyor ya :D

Her maçta 4 4 4 yiyerek şampiyon olmaktansa şiir gibi futbol oynayıp gerekirse şampiyon olmamayı tercih ederiz. Bu da sana son lafımdı hadi git başka yerde ağla :)

• Galatasaray bu defansif kurguyla daha çok gol yer..

0|1
    0|0
  • Valla ben hala Liverpool neden Bjkye 8 gol attı onu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Normaldir. Bende Gs nin neden 12 gol yediğini düşünüyorum :)

Yükleniyor...