Kızlarr bir soru soracam bakarmısınız?

47 kilo minyon bir kızım ve sadece göbeğimi eritmek istiyorum ve hafif kızlara yakışacak karın kası yapmak istiyorum siz yaptıysanız evde çalışarak mı yaptınız yoksa fitneesa gidip mi yaptınız ve ilk başta biraz göbeğim var onu eritip mi kas için çalışmaya başlamalıyım ve bir sorunumda yan belim var çok az halk arasında simit bölgesi onlar daha çok büyümeden kurtulmak istiyorum ne yapmam lazım onlardan kurtulmak için umarım yardımcı olursunuz lütfen beni bilgilerinize aydınlatınn:)

Güncellemeler:
yardımcı olur musunuz lütfenn?
kızlar bakarmısınız lütfen

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Canım bende bu durumu yaşadım, sadece benim boyum 1,77 bir kız olarak fazla evet. 61 kiloydum, kendimi ama iyi hissetmiyordum insanlar zayıf olduğumu söylese bile. Sonra saat 5 den sonra yemek yemedim, yediklerime dikkat ettim ve çok su içtim bu çok önemli, 2/3 hafta içinden 5 kilo verdim ama sporda yaptım :-)

0|0
    0|0
    • boyun gayet iyi bende kısa olmaktan şikayetçiyim:) helal olsun başarmışın ve çok kısa bir sürede seni kutluyorum :) ve ben hergün 30 day abs challenge yapıyorum Şu an 6. günümdeyim sanki bir faydası olmuyormuş gibi hissediyorum

• Inan basta Bende ayni senin gibiydim!! Hic bissey fark etmedim ve cok Sinir oldum Ama sonra etrafimdaki HEMEN HEMEN herkes Kilo verdigimi söyledi, ondan sonra Bende fark ettim.. Sende fark edersin zamanla! Pes etme asla!!!

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...