Dumbell - Sporla İlgilenenler Bakabilirmi?

Sporla Çalışanlar Lütfen Sabırla Okuyabilirmi? Yeterince Açık Anlatmaya Çalıştım Çünkü :)

21'e Daha Yeni Girdim Hep Küçüklükten Beri Yapmak İstemişimdir Ancak Çok Fazla, Tabiri Caizse
Küçüksen ve Öküz Gibi Çalışırsan Aldığın Proteinler Kaslara Gidiyormuş ve Boy Uzamıyormuş Bende Bir Kaç Yıl Bekledim, Boyumun Yeterince Uzadığından Yanayım 1.90 Aslında Boyum Uzamıyordu

Basketbolla Uğraşarak Başardım Bunu, İstediğim Amerikan Güreşlerine Katılmak Değil Tabikide :) Tip Olarak Bir Şikayetim Yok Şükür :) Sadece Vücudum ile ilgili Geliştirme Yapmam Gerekiyor Dediğim Gibi, Çok Fazla Kas Değil Hem Spor İçin Hemde Kendime Şekil Vermek İçin. Omuzlarımı

Belirgenleştirmek istiyorum ancak omuzlar gelişince kollar ince kalacak o yüzden amele gibi gezmek istemiyorum, yastık koymuş gibi görünür :) uzun lafın kısası hem omuzu geliştirebilecek hemde kol kaslarımı 4de 1 olarak fazlalaştıracak bir çalışma nasıl yapabilirim? yine ve yine dediğim gibi çok fazla

kas yapmak istemiyorum dün 40 liraya 5 kglik 2 dambıl aldım dünden beri çalışıyorum. bu dambıl benim
çalışmam için yeterli olurmu veya isteklerimi karşılarmı? tabik sadece dambıl ile olmaz, düzenli yemek yemek vs vs işte böyle tioları bekliyorum sizden, ne yapmalıyım?

0|0
18

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...