En yakın arkadaşım ama birlikte uyuduk

ders çalışmak için evine gittiğim çok yakın bir arkadaşımla birer bira içelim dedik sonra bir daha bir daha derken 5 er tane içtik.

ben çabuk sarhoş olan bir insanım. o gece orda kaldım yaatağıma yattım bir isteğin var mı dedi uyuyana kadar dursana burda dedim yanıma uzandı sonra uyudum diye gitti öksürünce ben su getirdi gitme dedim sarıldım bir saat filan durduk öyle öpüşcek gibi olduk bir ara hatta ama geri çekildik ikimizde. o gece birlik te uyuduk. kızın sevgilisi de var. o günden beridir biraz çekingen davranıyor bana, sert sanki biraz da kızgın. ne yapsam nası davransam bilemedim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlığınız hala devam ediyor ve görüşüyorsanız sana değer verdiği çok belli. Sana kızgın olmasının sebebi ise kendisine kızgın olmasıdır. Sevgilisi varken seninle yakınlaştığı için kendini suçlu hissettiği için böyle tepki veriyor. Eğer arkadaşının sevgilisi olmasaydı bu kadr kızgın olmazdı belkide. Ama şuda bir gerçekki kızlar erkeklerle iyi arkadaş olabilmek isterler herzaman .Bu gerçekleşmeyince bozulurlar . Erkeklerle kızların biyolojik yapıları bir değildir. Senden arkadaşça davranmanı istemesi çok normal. Bu gerginliğin tek çözümü konuşmaktır. Eğer onu önemsiyorsan onunla konuşmak zorundasın. Yoksa onu tamamen kaybedebilirsin. Herşeyi konuşun ve haledin. Bu dostça bir konuşma olacaktır .Ve ikiinizde sırtınızdaki yüklerden kurtulup rahat birer nefes alacaksınız.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim cevabın için. arkadaşlığımız devam ediyo ama bazen soğukluğunu hissediyorum. konuşmak iyi çözüm dediğin gibi. bana karşı bişeyler hissediyo olamaz mı. saçımı filan okşadı ben yanağından öptümç gerçi ağlıyodum ben o sıra rahmetli dedemi anlatıyodum ondan acıdı mı yoksa

• Rica ederim. O gece biraz içki içtiğinizi söylüyorsun alkol normal olduğun zamanlarda yapamayacağın şeyleri yaptırır insana .Bu yüzden duygusal anlamda ikinizinde ilgiye muhtaç bir anınızda yakınlaşmanızı alkolün cesaretlendırmesne veriyorum ben.Ama emin olmak ve doğrusunu duymanın yolu dediğim gibi sadece konuşmaktan geçiyor. Hiçbişey olmamış gibi davranma , ya da olmamıs gibi davranmasını bekleme.Sana acıdığını sanmıyorum yanında oldugunu hissettirmek için saçını okşamış olabilir bu çok normal

• ben ona eski sevgilimi o bana eski sevgilisini anlatırken şimdi sevgilisinden ayrılsa da açılsam diye bekler hale geldim

Kızlar Ne Diyor 4

• ohoo başka bir erkekle birlikte uyuyan kızın yolu belli.

0|0
    2|0
    • ama psikolojik sorunlarım var ve o gece ilaç içmemiştim halüsinasyon felan görüyorum. sen uyuyunca gitcem dedi ki gitti zaten sonra su getirmek için geri geldi ben bırakmadım bu sefer sarıldım felan.

• bahane üretmeyin ya.senin sevgilin yapsa kaldırabilecekmisin aynısını ? kızın da niyeti belli ki kalmış yatmış yanında.aynı odada farklı yatak olsa gene olabilir diyecem de yanına yatıyor.anla işte niyetini.

• arap sen içme :D

0|1
    0|0
  • bundan sonra sevgilisi olan birinin evine ders calısmak içinde olsa gitme... anlamadıgım sey zaten sarhoş olduktan sonra olacaklar belli.. kzı cok düşünüyosa sevgilisini arkadaşıyla aynı ev ortamında içmiycek... kızda hata

0|0
    0|0
    • hayır sarhoş olmadı ki o ben birden sarhoş gibi hissettim kendimi. bütün gece de eski sevgilisini anlattı ağladı felan. sevgilisinin geldiğimden haberi yok kızıyo çünkü ders çalışıp gidicektim daha önce 10 kere gittim

• sevgilisi istemiyosa neden bir erkekle aynı ev ortamında içiyo. erkeksin yahu hiçmi düşünememiş neler olabilceğini. şimdi kalkıpta sert davranmasının hiçbir anlamı yok en başında yapıcakdı ne yapacaksa.

• içkiliydim sana karşı kötü bir niyetim yok de konuş bence

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kısa bir süre görüşmeyin. Kadın-erkek arkadaşlığı zordur. Kısa bir zamanla sınayın bakalım kendinizi. Arkadaşlıklar sınana sınana oturur yerine. Benim yaşım otuz buna benzer bir iki anım var. Hala çok iyi arkadaş olduğum biri var senin yaşlarından beri devam eden, böyle bir şey yaşadığım.

0|0
    0|0
  • o kafa ile normaldir :)

0|0
    0|0
  • konuş kardeşim normal şeyler bunlar fazlada birşey olmamış. konuşarak hallolmayacak birşey yoktur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...