Gençler spora başladım dün ve 3 aylık yazıldm. Ne kadar zamanda şekil alırım kalçadan?

Soru belli bilgisi olan yazsn kalanı es gecsin uğraştirmayin gece gece

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fitness , Step tarzı bir şeyse 1 aya kadar farkı görürsün ancak devamlı yapman gerekir tam bir sonuç için. Annem step aerobik öğretmeni annemden biliyorum

0|0
    0|0
    • Çok saol canim

• Ya normal karışık spor yapiyoruz bir hareket bir alet iki günde bir de plates yapıyoruz o olur mu

• olur tabi , eğer hoca kontrolündeysen

Erkekler Ne Diyor 12

• kalçanın durumuna bağlı. çok yağ yoksa 3 ayda şekil verirsin ama 5 ayda falan anca istediğin şekli alır.

1|0
    0|0
  • yaptığın spora ve sürekliliğe bağlı :)

1|0
    0|0
  • Kalçan nasıl bir boyutta söyle yazıcam hemen

1|0
    0|0
  • 3 ayda temel oluşur şekil almaya başlarsın ama 6 ay falan yapsan baya farkı görürsün

0|0
    0|0
    • Yağ oranimin normal olduğunu söylediler sadece kalçada sorun var bir de sıkılasmak istiyorum

• Yaptığın antrenmanlara, devamlılığına, beslenme ve genetiğine bağlı. Daha bir sürü faktör var :D

0|0
    0|0
    • Hafta içi her gün gidiyorum beslenmeye de dikkat etmeye çalışıyorum genetikte kalça var onu nasıl yok etcem bilmiyorum

• 3 ayda çok bir şey bekleme.

0|0
    0|0
  • 3 ayda düzenli olarak yaparsan vücudun şekil alır...

0|0
    0|0
    • Haftasonlari gidemiyorum ama

• Hafta da 3 kere gidersen yeter
      Eğer uygun olursa pazartesi çarşamba ve cuma günleri olabilir

• Hafta içi her gün gidiyorum da cikolata konusundan sorunum var

• hele bir başla sonra bakarsın,

0|0
    0|0
  • 3 aya falan düzenli beslen ama abur cubur yeme

0|0
    0|0
    • Düzenli beslenme konusunda sorun var aşırı derecede çikolata bağımlılıgim var bir gün çikolata yemedim sonraki gün 3 tane dolchia yedim ve yerken ellerim titriyordu dusun

• O zmn sıkıntı büyük bacım

• Offfff

• 6 ay

0|0
    0|0
    • Ne ddiyorsunnnn 😳😳😳😳

• Kalçadan mı :)

0|0
    0|0
  • 2 ay sonra başlar bir şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üç dört ay olabilir

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diye birşey yokdur fakat şekillenmeye başlar diyetle birlikte ve özellikle ''SU'' ile 1-1bucuk ay içerisinde şekillenir ben 2 sene önce 18 kilo vermiştim ebru şallıyı falan izleyerek youtubeden :)

0|0
    0|0
  • umarım spora gıtmekten sıkılmazsın

0|0
    0|0
  • canım o senin azmine bağlı yiceklerine dikat et çikolata kulanma duyduguma göre çikolata kalçada kalıyomuş eritmezsen

0|0
    0|0
    • Onun ben de öyle duydum ama aşırı ve inanamayacagin kadar bir çikolata bağımlılığım var bir gün yemedim ikinci gün yerken ellerim titriyordu çıldırıyorum resmen 😞😞

• çikolata yı azalt canım. hadi spora istediğin gibi oldun diyelim tekrar çikolata yersen eski halini alırsın

• Bu kadar olmam ya 😂😂

Yükleniyor...