Hayatınızdaki bunalımlı psikolojik deneyimler neler?

hayatımızda olmasını istediğimiz ne varsa hayal oldu ya da imkansız.yasantımız ask üzerine kurulu bir düzenmiş gibi tutunmaya calısmamız arayısımız...kendimize ait olmaması gereken ne varsa cogumuzun emeli oldu artık,hangimiz askı tanıdı,istediği işe sahip oldu,düşmandan cok dost kazandı ya da yasadıgının bir gün olsun farkına vardı.Bir gün aglayıp bir gün güleniz biz,her ne oluyorsa kendi kendimize edeniz biz..beklentilerimiz fazlasıyla her gecen gün olsun hayalını yasarız bekleriz,aslında bizi bekleyen neler vardır bilemeyiz...

arkadaslar kısaca konuya deyindim,var ise hayatın gercekleriyle örtüsen bilgilerinizi bizimle paylsasmanızı isterim.deneyimleriniz ders amaclı olup bircok kişiye faydalı olacakdır..tesekürler

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim bugune kadar yaşadıgım olaylardan aldıgım tek ders..ne olursa olsun umudumuzu kaybetmememiz gerektigidir..cünkü umudunu kaybettigin zaman savaşı kaybetmişsin demektir ve getirisi maddi ve manevi çöküştür..

0|0
    0|0
    • umut kaybetmemek süprizler sabır ve mücadele,kısaca kendi içimizde olusdurdugumuz yasam savası..acaba diyorum yaslılıgınızda geriye baktıgınız en mutlu anlarınızı bir haftaya sıgdırabilecek kadar yasadınızmı.yasadıysanız ne mutlu size...

• kimsenin bu konuda bilgi birikimi yok sanırım,tabi hayatı yeni yeni yasayanlar.insanoğlu dogruyu ve yanlısı ayırt edemicek kadar kördür,kimisinin gözü kapanacakken acılır kimisinin ise gönlü güzellikler ile doludur.insan hayatında dogru zannetiğimiz o kadar cok yanlıs varki görmek için iki göz yeterli değil malesef.şu anki nesle uygun tek bir örnek verecek olursam eger kısaca sevgili olmayana acınacak gözle bakılır,bu yüzden boşta kalmaya korkar insan sürekli bir arayıs içindedir,devamını oku..

• Sevgilinin kötü niyetini anlasanız dahi elini bırakmayız,iyiyi bulma korkusu vardır herbirimizde.size yanasamayanı değil yanasanı tercih ederiz hep..o kadar karmasıkkı bu düzen iki kelimeye bakıyor ve sonundada senindir.işde bu kadar basit olmus ask dediğiniz benim ise zina diye tabir etiğim sey.bazılarımızın hoşuna gidiyor,farkında değil ya da gercekden seviyordur.kimin ne oldugunu anlayabilmeniz için yapabilecek hiç birsey yok,kız olsun erkek olsun herkes ustalasmıs ki aralarında onu arıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...