Böyle Manşet Atılır mı?

Adam futbolla geçinemediği için garsonluk da yapıyor. Ve bizim bir gazetemiz bununla dalga geçiyor. Ar-şeref kalmadı artık. İnsan bunu koyarken, hiç mi utanmaz?..Şerefiyle Para Kazanan Bir Futbolcuyla Dalga Geçecek Kadar ACİZ Olan Takvim Gazetesine Yazıklar Olsun !

link

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Sözün bittiği yerdeyim. Burak gibi şerefsizlik yapıp milyondolarlar kazanmıyor diye mi bu başlık ? Yazıklar olsun

2|3
    3|1

Kızlar Ne Diyor 7

• ya bu ne resmen terbiyesizlik.biri bizim ülkemizin futbolcusuna böyle davransa,ortalığı yıkarız.ama biz yapınca kimse ses etmez.adam napsın namusunla para kazanıyorsa bu suç mu?böyle yazarlarla aynı ülke vatandaşı olduğum için utanıyorum.

0|2
    1|0
  • Bence garsona 2 gol atan takımından utansın. Utanmıyorsa alnının teriyle para kazananlarla dalga geçmesin.

0|5
    1|0
  • en iyi cevap cuk olmuş.

0|1
    0|0
  • Sergen de 10 yıl önce 800TL cep telefonu faturası ödeyerek eve sarhoş geliyodu, şimdi gösteri yorumcusu..

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun utanıyorum Türklüğümden

0|0
    1|1
  • aynen şerefsizler ya,milli takımla ilgili iyi bir slogan atmak varken bu hiç yakışmadı.

0|1
    0|0
  • Yazıklar olsun . BEn kendimden utandım ülkemin gazetesi bu başlığı attı diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet bende gördüm bunu hatta üstü kalsın diye paylaşım felan yapmışlar. Zaten maçı sunan spikerde karşı tarafı aşağılamaktan başka birşey yapmadı

1|1
    0|0
  • Takvim fotomaç amk

bunlar bence gazete değil

İlk önce kendi meslektaşları protesto etmeli

0|2
    0|0
  • atılmaz tabi resmen aşşaladılar böyle rezillik görülmedi adam ekmek parası için çalışıyor andora güçlü takım değil ama dün çok iyi mücadele ettiler savaştılar az para almalarına ramen bizim futbolcular milyon dolarlar alıyor tabiki yeneceklerdi maçtan önce herkez 4-5 bekliyordu ama 2 gol attılar sadece :)

0|1
    0|0
  • Adi medya.. Adam garson dahi olsa alınteriyle kazanıyorsa saygı duyulmalı.

0|1
    0|0
  • Küçük bir ülke olduğu için oyuncuların profesyonel olmama ihtimali fazladır. Gazetenin çevirdiği ancak geyik olur, o da yakışmamış.

0|1
    0|0
  • bir de benim anlamadığım bu galibiyeti abartıyorlar abi altı üstü Andorra gibi bir fifa'da sondan 3. takımı yendi bu milli takım ve her orta düzey avrupa milli takımı bu takıma en az 4-5 tane atıyor sen 2 tane anca atıyorsun duran toptan ilk golü atmasan maç kilitlenmiş doğru düzgün goller dışında pozisyon yok oyun adına artı hiçbişey yok bu milli takım haketmiyor bu oyunuyla Dünya Kupasını Hiddink dönemini eleştiriyorlardı ama bu dönem daha kötü hiç olmazsa Hiddink döneminde geride bıraktıımız Avusturya v Belçika şimdiki 2. rakiplerimiz Romanya ve Macaristan'dan daha güçlüler.. Belçika kendi grubunda şu an Sırbistan ve Hırvatistan'ın önünde lider..

0|0
    0|0
  • 8-0 mağlubiyetlerden sonrada yenildik ama ezilmedik diyenlerde bunlardı

1|0
    0|0
  • medyayı sevmem zatennn

0|0
    0|0
  • şerefsizlik denildimi aklıma türkiye geliyor

1|1
    0|0
  • Zengin ama p*zevenk olaydı.. Canavar gibi adamları alt ettik diyeceklerdi.. Kafa bu zihniyet bu..

0|1
    0|0
  • ocları

0|0
    1|1
  • Komiklik yapacağız diye, saygısızlık yapmışlar.Çok büyük ayıp.Gerekirse Abdullah Avcı bile bunu ayıplamalı basın toplantısında.

0|1
    1|0
Yükleniyor...