Bu sefer olmasını çok istiyorum hemde çok..

şıpsevdinin tekdiydim, daha buna aşık olmadan bir kaç gün önce başka birinden hoşlanıyordum ama dengem alt üst oldıum..gördüğüm an bittim.. sonra, bir gerçekle karşılaştım çok farklıyız, müzik zevklerimiz,giyimimiz,hayata bakışımız, belli ki başka. aynı ortamdayız ama tanışamadık daha , o zaten giyiminden duruşundan yansıtıyor kişiliğini.. :( ama bir şey var çekti... çekti beni ona. :( bu aşk belası ne iğrenç şeymiş.. bütün gün onu düşündüm lan. şimdi siz söyleyin, böyle uzun saçlı siyahlar içinde,metal dinleyen,cool takılan,biri cici bici bir kız sever mi...

ağlayacağım :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• sende o kafadaymış gibi takıl insomnium falan dinle :D

0|0
    0|0
    • kulağım katlanamaz..

• :(((

• boşver be sevdiği müziği sevmek zorunda değilsin aşk ya da hayranlık sadece müzikle giyimle olmuyo belki kafa kızsındır bunu sever.

Erkekler Ne Diyor 2

• .Gönül bu ota da konar b.ka da konar. Neden olmasın ki ama kendinizi çok fazla kaptırmadan iyi tanımanızda fayda var.

0|0
    0|0
  • İstiklalde bir tur at ikisinide unutursun

0|0
    0|0
    • 1.si ist.da yaşamıyorum.

2.si hangi ikisi ?

• 3.sü sende yaşadığın yerde tur at

4.sü hani birinden hoşlanıyomuşun ama bunu gorunce bıtmışsın flan flan. işte bu ikili

Kızlar Ne Diyor 3

• bende öyle birini seviyorum ama zevklerimiz tam tersi. olsun bence farklı olan çekicidir :D

0|0
    0|0
    • tam tersi derken anlatsana ?

• Eminim ama açılamayabilir, çekingen biri benimki. Olsun neyse böyle sevmek bile güzel bence. Mutlu oluruz umarım, sende bende:)

• amin :)

• ask bu hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • sewmez gulüm yorma kafanı. hele bir de şıpsevdi olduğunu duysun tiksinir senden

0|0
    0|0
Yükleniyor...