SQUAT&FİTNESS ANLAYAN VAR MI?

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydan fazla squat yapıyorum fakat yanlış anlamazsanız hani kalçamın bir yanı gelişiyo diğer yanı gelişmiyor bende napıcağımı şaşırdım fitnesstan anlayan biri var mı squatı doğru yapıyorum eminim lütfen yanlış anlamazsanız sevinirim iyi günler

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen yağ oranıyla alakalı bir durum. Bir tarafta birazcık daha fazla yağlanma vardır. Beslenmeni düzene sokup biraz kilo vermeye başlarsan 1, 2 ay içersinde düzelceğine emin olabilirsin. Ayrıca bazılarında doğuştan olarak kalça bozuklukları olabiliyo eğer öyleyse o çok farklı bir durum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Farklı olması çok zor. Belki senin aynada farklı açılarla bakmanla kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Bence bir bayan arkadaşına sormalısın sen düz ve dik durduğun zaman bir anormallik var mı? diye.

0|0
    0|0
    • sorarım fakat ben bakınca yamuk olduğunu hissediyorum biri daha şiş gözüküyor komik olacak ama bazen dokunduğumda birinin gelişmediğini hissediyorum genede sorarım

• daha önceden arkadaş ortamında ya da ailenden biri sana böyle birşey sölemediyse gereksiz kendini uzuyorsun. Spor yaptıgın zaman kaslar büyüdüğü için belkide anlık olarak öyle hissediyorsun

• Sağ lobda sorun oluyorsa sadece sağ kola , sol lobda sorun oluyorsa da sol koluna agirlik al ve çalış bu o gelişmeme durumunu engeller diye düşünüyorum. Yok yanlış anlamadım iyi yapiyorsun fit günler dilerim :D

0|0
    0|0
  • arada 1 2 cm oynar squat yaparken tek ayagına yüklenme eger tek eline agırlık alırsan bel sakatlıgı yasıyabilirsin fazla önemsencek bisey değil zaten 1 aylık squatla o farkı anlayamazsın dert etme

0|0
    0|0
  • nasıl gelısmıyor yanlısın var psıkolojıktır ölç

0|0
    0|0
  • hareketleri düzgün yapmıyorsun ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilemedim şimdi

0|0
    0|0