Bana ellerini veer ! hayat sevince güzel .:D

yav şimdi benim hoşlaştığim bir çocuk var aynı okuldayız. ben biraz duygularını içinde yaşayan biriyim öyle birini sevdiğmi ya da hoşlandığmı kendime bile kolay kolay itiraf edemem ama bu sefer bunu başardım ve geç olmadan bunu kendime itiraf ettim demekki bu çocuk diğerlerinden çok daha farklı gibime geliyor ama sadece sınıfını ve adını biliyorum başka hiçbirşey yok bunu okul arkadaşlarıma söylemedim çünkü onların bu olayı abartacağını biliyorum çünkü benden beklenenmedik bişey sonuçta liseliyim bu arada (sayfada liselilere çok tepki var ama üyelerin çoğunu bu grup oluşturuyor zaten yani dalgayı bırakın ve düzgün cevap verin lütfen ) uzun lafın kısası ben bu çocuğa kendimi nasıl farkettircem belki karşılıklı çünkü arkadaşları bilerek mi artık bilmiyorum ama aynı ortamdayken hep ismini bağırarak haykırıyor neyse ya önerilerinizi bekliyorum belki sizden yaratıcı bişey çıkar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• biraz cesaret onu pastaneye ,cafe veya sinemaya davet etmekle başla bundan sonrası kolay saten birbirinizi anladıktan sonra problem kalmaz gsdgsdgd fg

dsfgdfgdsfgdsfg

dsfg

dsgdsfg

ds

fg

d

fgdsfg

df

g

ds

fg

dsf

g

df

gjhg

f

gh

fgh

fgh

f

gh

fgh

fgh

fhthhhtrthfgh

fghfgh

f

ghf

gh

fdgh

f

gh

fhgfhfs

hsfhgsfghfghdfghdfghfdghfd

ghfdgh

fgh

fd

hg

fd

gh

fg

h

f

gh

fd

gh

fghdfh

fgh

f

hg

fd

gh

f

h

fgh

f

gh

fgh

f

gh

f

h

fgh

f

ghhh

fgh

hgkjjdjjdgjsşlkjgklj sjjg njşrjgşjrlgjwş jgjjşjrşlj şjşjş jgşlvjşlgjwşrjgşlktrjjkşljgrşkljewrsljşljkşljşjşljlkrjrktkjfkjtjtr

g

fghdf

f

h

f

hf

f

h

fgh

gh

fgh

fh