Galatasarayın elenmesini yorumlayalım mı?

Fanatik Galatasaraylıyım gol yedikçe boğazıma bişi düğümleniyordu. Maç bitti konuşamayacak hale geldim. Bu takım bunları hak etmedi. Sizce suçlu olan kim Galatasaray realden 6 yediğinde bile bundan bin kat iyi ve ruhlu oynamıştır. Yorumlayın bakalım.

• Yönetim
    17% (1)15% (4)15% (5)Oy Ver
  • Teknik direktör
    17% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
  • Futbolcular
    33% (2)19% (5)21% (7)Oy Ver
  • Mali kriterler
    17% (1)11% (3)12% (4)Oy Ver
  • Hepsi
    16% (1)51% (14)46% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Takim olarak iyi futbol oynamiyoruz. kadro yetersiz hoca cansiz rakip namaglup olunca boyle oldu. forvetsiz takimin yedek forveti umut bulut

0|1
    0|0
    • Çok haklısın zaten ne umut ne burak tek forvet olabilecek özellikte değiller burak yine atıyodu gol umut sert defansın arasında kayboluyor zaten bugun ne taktik vardı ne bişi kara düzen yediğimiz goller halısahada olmaz yani o derece

• Eig icin saol😊

Kızlar Ne Diyor 2

• Teknik direktör

0|1
    0|0
  • Dursun özbekin suçu yok sayısızca para harcayan ünal aysalın suçu var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sezon başından beri ruhsuz top oynaniyor ve gittikçe kötüye gidiyor. Ünal aysal kupa kazandırdı ama kulübü 5-6 sene geri götürdü bu takim avrupa kupalarına katılamayınca daha da kotu olacak

0|1
    0|0
  • kimse kusura bakmasın.. galatasaraylı kardeşlerımde... zamanında Beşiktaşa güldünüz fakirlere bak feda diyolar falan dıye.. galatasaray bu sene beşiktaştanda beter oldu... takım resmen çöküşte

0|3
    0|0
  • Ünal Aysal'ı suçlu bulanlar, Son 4 senede o kadar kupa alırken, Drogba ve Sneijderler gelirken iyiydi ama şimdi kötü oldu.
    Bu tablonun en büyük sorumluları Dursun, Denizli ve sezon başında bedeva oyuncuları aldırmayan Hamza'dır.
    Özellikle Dursun Özbek başkan seçilmeden öncede Yarsuvatın yönetiminde görev yapıyordu, yani takımın durumunu çok iyi biliyordu bir başkan seçilmeden önceki açıklamalarına bakın bide şimdiki , sürekli yalan satıyor

0|1
    0|0
    • Oha ben fenerbahçeli olmama rağmen yanlş buldum sizi bu duruma düşüren ünal aysaldır şampiyonluk ve yüksek oyuncular uğruna etmediğini bırakmadı aldı etti yüklendi takıma borca falan soktu o yüzden bu durumda

• @BirİzmirBeyfendisi Evet Aysalında hataları var ama adam 8. Takımı aldı Şampiyonlar liginde zor gruptan çikacak takım haline getirdi. Sneijder transferi falan imkansız olaylardı ama adam yaptı

• Yasin'in golünden sonra İtalyanlar ürktüler ama Galatasaray bu sene yaptığı hatayı yine yaptı. Galatasaray, Galatasaray gibi oynamadı. Ya Muslera'yı görüyorum. İçim acıyor. Bazen diyorum ki biz bu adamı hak edecek be yaptık. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Ha birde Sabri ne kadar kötü olursa olsun adam ruhundan hiç bişey kaybetmemiş

0|1
    0|0
  • suçlu ünal aysal..

0|2
    0|0
  • Ben maca izlerken taraftarlar yonetim istifa sesler duyuyorum ben katilmiyorum cunku karsi taraf lazio kasimpasa degil yenilmesi normal ayni zamanda kadromuz kotu burak yilmaz gondermesi hatadir.

0|1
    0|0
  • takimda ruh kalmamis ve kalitede yerlerde

0|1
    0|0
  • Galatasaray muhanbetinee hiç girmee dayı mustafaa denizlii galatasarayı bitiren isimdir

0|1
    0|0
  • Ünal aysal ve dursun özbek

0|0
    0|0
  • Yönetim. Çünkü Hamza hoca en azından gol atabilen bir takım yapmışdı. Şimdi oda yok. Hamzayı kovacaksan yerine daha iyisini getireceksin emekli birini değil. O şerefsizin akrabaları gıcık olduklarını kovdular sezon başından bu yana. Melo, Hamza ve diğerleri. Hamzada takımı düzeltememişdi çünkü kabul etmek lazım ki takımda birkaç kişi harici diğer klüplerin gözden çıkardığı oyunculardan bir takım kurduk. Bu ancak yedek olabilecek oyunculardan takım olamazdı ve olmadı da zaten. Dursun başkan ise bu göreve gelmeden önce benim param yok felan demedi. Ben herkesi alırım para kaynağım çok dedi. Sonra uefa bizi uyardı dedi ve transfer yapmadı. Eee hani senden para vardı? Oyuncu alamıyorsan o zaman uefa ya borcu kapat? Kapatamaz çünkü o ve tüm ekibi yalancı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...