Evlecegınız kadın nasıl olmalı?

ne gıbı ozellıkler arasınız evlenecegınız kadında? gorsellık onemlımı

Güncellemeler:
Ne kadar gerı kafalısınız ne var fotoda? burda kadınlar sevgılılerıyle yatıyo kalkıyor sız gecmıs bana laf edıyorsunuz

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• fotodaki sen isen Allah kimsenin başına vermesin :) ama gerçek

fotodaki analiz duygusal bir boşluk duygu değil de manen bir boşluk , hayata karşı sevgi, hırs bir yerlere gelme çabası, ama hayattaki boşluğu doldurmak istiyor ama bazen bulduğunu sanıyorsun ama konumun mu ya da başka nedenlerle de gününü gün etme çabasına düşüyorsun ki öyle sonra ne derler cabası bir yana ama olduğun gibitakılmak isteyen bir tipleme aslında içinde küçüklüğünden gelen iyi duygular beslediğin belli ama bu duygularını hayatta zor durumlar geçirdiğinden mi ya da yanlış insanlarla karşılaştığından mı hayata karşı bir acımasızlık duygusu , kendine yeni bir arayış içinde kalmak, kafanda bir sürü yumak yumak düşünceler nereye yol alacağını bilmeyen bir yelken koca bir okyanusta kaybolduğunu hissetme sağa sola yardım isteme ama bunu istiyorsun ama adım atmıyorsun bunun cevabı da kalbinde yani sana en yakın olan şeyde çünkü sana en yakın olan şey sana nefsinden de yakın bunu iyi bil zaten adım attığın an o her şeyi sil baştan sana yeni bir hayat sunar (Allah)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• 1-inanç olmalı inanç olmasa dünyanın en güzeli de olsa salla gitsin çünkü Allah böyle kadın veya erkekleri cehennem yakıtı olarak tarif etmiştir ve Allah vad etmiştir Allahtan daha doğru sözlü kimdir

2- Görsel aham şaham değil kimse 4*4 değil herkesin bir kusuru olur kusursuzluk yalnız Allah'a aittir normal olsun yani kimileri diyor görsellik iyi değil külliyen yalan diyelim kadın olsun erkek olsun çok çirkin ama çok iyi temiz biri kabul eder mi hayır diyelim bir elbise aldınız rengi yaşlı derisi gibi kabuklu, görüntüsü iç bulandırıcı ama çok sağlam bir kumaş alır giyer misiniz hayır o zaman fazla söze ne hacet

3-huyu güzel olmalı , akıllı olmalı, seni taşıyabilmeli, sadık olmalı,

4-fakir zengin , köylü yoksul, okumuş okumamış hiç önemli değil her okuyan alim mi , her zengin takva sahibi mi , her fakir inatçı şer mi , her köylü hiç bir şey bilmez mi , her yoksulda insanlık yok mu ahlak yok mu , öyle insanları kategorize etmemek gerekir çünkü Allah insanları zengin ve fakir olarak birbirlerinin işlerini karşılasınlar diye kategoriye ayırt etmiştir bizzat bunu Allah söylediğine göre kimseye laf düşmez

5-erkeğine sadık olmalı, iki taraf birbirine güven doğrulukla yaklaşmalı o zaman dünyada eşiniz olan kişi zaten iyiyseniz ahirette de eşinizdir

6-kinli, kibirli, kaşı gözü oynayan, çıplak çıplak orasını burasını millete seyrettiren, hovardalarda olup sünepe takılan, her şeyi gözüyle gören ama manen görmeyen , kişilerin şerrinden uzak durun ki dünyayı kendinize cehennem ettirmeyin çünkü evlenseniz bir kişiyle evlenmiyorsunuz o kişinin ailesiyle de evleniyorsunuz vesselam

1|0
    0|0
  • Sadık , sevmeyi bilen , sahiplenebilen, kalbi temiz , güvenilir biri olmalı basta. ve delice sevmeli.

Ha bir de mümkünse gözleri kahverengi ya da siyah olsun. yoksa canı sagolsun

2|0
    0|0
  • Görsellik bir yere kadar önemlidir. Yüzüne baktığımda denizlerdeki ihtişamı anımsayabiliyorsam bu benim için yeterlidir.

Karakteristik olarak, mümkünse eğlenceli ve şen şakrak olsun. Aradığım sadece iki kriterdir.

Birçok bayan arkadaşa sahip olmama rağmen, seçiciliğe karşıyım... Ama bu nefes alsın yeter prensibini benimsediğim anlamına da gelmez. Bunun altını da çizmek zorundayım...

0|0
    0|0
  • görsellik tabiki önemli lakin en önemli şey değil bence , hayata yakın pencerelerden bakıyor olmamız çok önemli başka kriterlerde var ama uzun uzun yazmayacağım çünkü kriterler aşka hep yenilmiştir nasılsa

0|0
    0|0
  • görünce '' ahandaa ben bunlar evlenirim '' dedirtecek biri olmalı !

1|0
    0|0
  • Yalan söylememeli,saygılı olmalı, ağırbaşlı olmalı,her şeye sırıtmamalı, daha önce kimseyle cinsel anlamda birlite olmamış olmalı

0|0
    0|0
  • bir gün hayal gerçek olur mu bilmem , hayat bana beynim de çizdiğim kadınımı verir mi bilmem .

0|0
    0|0
  • E - Aşkım sinemaya gidelim mi?

K - Olmaz aşkım Galatasaray'ın maçı var.

E - Oha!.! kalk yürü yürü evleniyoruz..

0|0
    0|0
  • dışarda hanım efendi evde çocuk olsun bana sadık olsunda görselliğin canı cehenneme...

1|0
    0|0
  • kıskanmasın trıp atmasın nerde ne konusacagını kımlerle oturup oturmayacagını kıcı bası sallandırmaması gerektigini yemek yapmasını bılsın yeter

0|0
    0|0
  • kalbine ve kendine güvenen.

toplumda seni rezil etmeyen.

helal süt emmiş adam gibi seven.

sevmeyi hakeden biri olsa yeter. fazlasına gerek yok

0|0
    0|0
  • ilki ben olmalıyım sadakat yalan söyleme gibi huyları olmalı iyi yemek yapmalı ve de sarışın olmalı :)

0|0
    0|0
  • yemek yapmayı bilsin bilmese bile istekli olsun zamanla öğrenir

kafa yapılarımız ideolojilerimiz uyuşsun

hani yüzüne bakılcak güzelliği olsun yeter

0|0
    0|0
  • Aşk,heyecan,ihtiras,sadaka,saygı ve Galatasaraylılık he bide sabah uyandığında tebessüm verebilsin

0|0
    0|0
  • İnce bel

Bebek Yüz

Kılsız :)

1|0
    0|0
  • temiz bakımlı birazda tatlı

0|0
    0|0
  • sadakatli ve yanıma yakışır biri olsun çok güzel felan istemiyorum ten uyumumuz olsun yeter

0|0
    0|0
  • Görsellik 1.sırada bayanlarda erkeklerde 2.sırada

0|0
    0|0
  • öyle bir kadın olmasın...bekarlık güzel...

0|0
    0|0
  • taş gibi olmalı

0|0
    0|0
  • bir bayanı güzel bulmuyorsam onla evlenmeyi açıkçası düşünmem.

0|0
    0|0
  • Eğer dürüst ve düzgün bir kızsa görsellik pek b önemli değil tabi bu kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • görsellkde önemli ama insan olması gerek

0|0
    0|0
  • Görsellik acıdan Tanımlamak olmaz. hayata bakısı önemli benim için

0|0
    0|0
  • kadın olmalı..

0|0
    0|0
  • aşk ve beden

0|0
    0|0
  • sessiz sakin,ağzı var dili yok hanımefendi.

görsellik yeteri kadar olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Görsellik önemli tabi.

0|0
    0|0
  • senin gibi olmalı :)

0|0
    1|0
  • gözlerinde beni gördüğüm kadınla evlenirim.. gözünde ben değilde penis varsa 69 yapıyorumdur :D hahaha

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...