Neden yağmur yağarken koşarız?

acaba koşarken dahamı çok ıslanırız ? daha mı az sizce hangisi

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Koşunca daha cok ıslanırsın. ama şu var. koşma sebebi ayakların su almaması icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu zaman zaman geyik muhabbetlerine de konu olan ama aslen ispatı uzun yıllar almış bir soru. Yıllar sonunda (nasıl bilmiyorum ama) koşarak ilerlemenin, yürüyerek ilerlemeye göre insanı daha az ıslattığı ispat edilmiş.

0|0
    0|0
  • koşan daha çok ıslanır derler ama bunun mantığını anlamış değilim.yağmur yağıyor koştun eve 2 dakika erken gittin koşmadın 2 dakika geç gittin ne olacak 2 dakika daha fazla yağmurun altında kalacaksın yani daha geç ıslanacaksın

0|0
    0|0
  • koşarken daha çok ıslanırsın ama koşmak anlık bir refleksın sonucudur çünkü ıslanmanın kaçılması gereken birşey olduğunu kanıksamışızdır ben yağmurda koşmam

0|0
    0|0
  • koşarken daha çok ıslandığın bilimsel bir gerçek !

0|0
    0|0
  • yağmur yağınca koşuyorum üstüm kalınsa, ama inceyse tam tersi yavaş gidiyorum ıslanayım diye.

0|0
    1|0
  • Daha kısa süre ıslanmadığımız için olabilir.

1|0
    1|0
  • yağmurdan kurtulmak için koşmayı mı diyorsun yoksa fantazi olayını mı?

0|0
    0|0
  • ıslanma oranı aynı olur :) koşmayı değil yürümeyi çok severim hemde çok düşüne düşüne

0|0
    0|0
  • Ben kosmam yururum islanmayi severim yagmurda:))

0|0
    0|0
  • ben yürürüm istifimi bozmadan

0|0
    0|0
  • yok valla ben hiç koşmam zaten ıslandım bir daha niye koşiyim :D

0|0
    0|0
  • tabi dah çok ıslanırız bilimsel olarakta ispatlanmıştır

0|0
    0|0
  • bunun bir araştırmasını yapmışlardı, koşanla yürüyen aynı miktarda ıslanıyor hemen hemen. kısa süre ıslanmak daha mantıklı olduğu için koşuyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yö kosmayiz.

0|0
    0|0
  • daha çok ıslanırız muhabbeti aynı sürelerde yürüyerek ve koşarak denenmemiş miydi? Biz aynı mesafeyi daha ksa zamanda gidip daha az ıslanıyoruz.

0|0
    1|0
  • Daha çok ıslanmak için koşuyorum ve yağmuru çok seviyorum <3 :)

0|0
    0|0
  • ben eğer yaz mevsimiyse yürüyorum. nasılsa ıslanıcam. en azından bilinçli ıslanıp tadını çıkarıyorum :)

0|0
    1|0
  • Ben koşmam. Aksine daha yavaş yürürüm. Islanmayı seviyorum. :)

0|0
    0|0
  • Aheste aheste dolanırım ben. Ne haddıme kosmak.

0|1
    1|0
  • daha çok ıslanabilmek için koşarız...çılgın toplum:))

0|0
    1|0
  • koşmam ki. yagmurda yurumek güzel oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...