Ne olacak bu galatasarayın hali?

sizce yönetim istifa etmeli mi teknik direktörlüğe fatih terim gelmeli mi?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla galatasaray da çok umrumda ya şu an

0|1
    0|0
  • Ben bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sene sonuna kadar yönetim gider liseliler. mayısta kongre yaptırabilirler, transfer yasağı gelirse denizli sene sonu bırakır hagi gibi, okan gibi eski oyunculardan biri gelir

0|1
    0|0
  • Galatasarayı ancak Galatasaray da yetişmiş efsaneler yönetebilir yönetim açısından bir sıkıntı yok her ne kadar ünal aysal savunuyor olsalarda bugün durumumuzun sebebi ünal aysalın saçma sapan para harcamaları

0|1
    0|0
  • gote geldi sjsjs

0|0
    0|0
  • Mustafa denizli gitmedikçe bir cacık olmaz o takımdan

0|0
    0|0
  • Acaba arenada kaç giyeceksiniz Fener'den :D

1|0
    0|0
  • Bileklik satmaya devam

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal gibi biri gelmesi şart. Bu adamı Fatih Terim yüzünden sevmiyorsunuz ama onu takımdan ayıran Ünal Aysal değil o dönemin başbakanıydı. Hatta Demiröreni red etmişdi Terim. Onun üzerine başbakan telefonla aramış ve Terimde red edemedi kabul etmek zorunda kaldı milli takımı. Ünal Aysal para bulup transferler yaptı. Yine bulurdu. Ünal Aysal kaçmadı baskı yoluyla zorla indirildi. Planlarında takımı kurtarmakda vardı. Yerine gelenler kimler? Adı sanı belirsiz, borcu nasıl kapatacağını bilmeyen , elinde ne varsa satmaktan başka bişey bilmeyen bir avuç beceriksiz. Yani Dursun Özbek ve onu oraya getiren beceriksizler ordusu.

0|0
    0|0
    • bu takımı bu hale getrn borca sokan ünal aysal

• Eğer Ünal Aysaldan önceki yönetimler suçlanmadıysa tek nedeni Uefa nın mali kriterlerden son birkaç yıldır ağır cezalar vermesi. Bundan öncede klüpler borçluydu ama uefa klüp borçlarına karışmıyodu. Son yıllarda yeni kurallarla mali kriterler değişdi. Ünal Aysal ve Adnan Polat dönemlerinde borçlarınız varsa avrupaya gidemezsiniz ve ceza alırsınız demedi kimse. Çünkü uefa kriterleri yoktu o zaman. İstedikleri şekilde klüp borçlu olduğu halde kupalara gittiler.

• Wes10 her hesabından başbakanı suçluyorsun o mübarek adam olmasa geçen sene şampiyon olamazdın albayrak araya girdide halletti

Yükleniyor...