Kapat

Neden çok güçsüzüm?

Babam 65 yaşında bende 20. Ancak bugün iki elimde bir kolunu indiremedim. Fitness gidiyorum ama sanırim pek fayda etmiyor. İdeal kiloma (70) ulaştığımda bu durum bir nebze düzelir mi? Yoksa ayrıyetten güç antrenmanı yapmalı mıyım?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Babanın o kollarında 40 yıllık emek var. Calısma var. Zorluk var. Güc var. Kuvvet var. Gün gelecek evladın da senin Kolunu indiremeyecek.
    Sen ne kadar Orada burada spor dahi yapsan Babanın o kolundaki Gücü hissetmedikce indiremezsin. Kardesim.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. bunları yazarken onun yıllarca köylerde madenlerede çalıştığını unuttum ben. saol kardeşim

• Sende sagol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Baban güçle çalışan bir işte mi çalışıyor? Eğer öyle değilse sorun sende

0|0
    0|0
    • Çok küçük yaşlardan beri evet.

• Ondan kaynaklanıyor o zaman hiçbir spor salonu sana bunu veremez. Ben tarımla uğraşanları biliyorum kadın 70 yaşında kolu benim kolumun 2 katı elleri benim elimin 2 katı kadar şişkin sürekli çalışmaktan. Ona yapacak bir şey yok.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Kemik yapisi ile alakali bir durum diye dusunuyorum kemiklerin iri olnca daha fazla kuvvet verebiliyorsun degilse daha cok antreman ve agirlik calismasi yaomanda fayda vat

0|1
    0|0
  • Ben 14 yaşındayken Sınıfta bilek güreşinde yenemediğim yoktu çelimsizdim ama bileğimde 10beygir gücü vardı benim yanımda olsan seni eğitirim ama şansına küs

0|0
    0|0
Yükleniyor...