Spordan anlayanlar buraya lütfen?

arkadaşlar öncelikle merhaba.
evde spor yapmak istiyorum vücudumu sıkılaştırmak için.
bu aleti alsam ne işi yarar?spordan anlayanlar buraya lütfen?
ve kalçamı, bacaklarımı sıkılaştırmak da istiyorum birazda kas olsun istiyorum hergun ip atlasam
sıkılaşır mı?
ne tarz haraketler yapabilirim?
bu alet ne işe yarar?

ve bu yapacagım haraketler ergenlikte oluşan çatlaklara faydası olur mu yani görüntüsünü azaltır mı hepinize şimdiden teşkkürler.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bır ıse yaramaz kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• birinci resimdeki alet senin amacına yönelik değil anlattığın gibi bir bacak için squat lunch (dumbell ile) ip atlama tarzı egzersizler yapacaksın
    ikinci resimdeki el kol bilek güçlendirmek içindir senin amacına hiç yönelik değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Android cep telefonun varsa Workout Trainer yazılımını yükle ve ihtiyacın olan egzersizi seç. 1 haftada farkı hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • Çatlaklar çok ayrı bir konu onları yok etmek için bir çare bulamazsın artık. Sıkılaşmak içinse bu tarz aletlere para vericeğine bir spor salonuna üye olmanı tavsiye ederim. Onun dışında beslenmene çok özen göstermen gerekiyo.

0|0
    0|0
  • Üstteki alet çok etkili sıkı bir çalışmayla çok iyi sonuçlar elde edersin.

0|0
    0|0
  • birincideki deki alet çok zor beceremezsin e ikinciside yumruk sertleştirmek için

bir spor salonuna yazılmazsan zor ama evde koşu bandı yanında müzik ile başka bir şeye ihtiyacın yok internetten videolar ilede aletsiz hareketler öğrenerek uygulayabilirsin en iyi sağlıklı spor vucut ağırlığı ile yapılan spordur

0|0
    0|0
  • bunları almakta pilates topu almalısın bence. Nette sürüyle videolar var. Senin için daha uygun olacaktır.

0|0
    0|0
  • Delta spor aleti bilek güreşi için alt kol çalıştırıyor. İlk alet bele zararlı

0|0
    0|0
    • yani o ufak aleti alsam kollar sıkılaşır mı kas olur mu ya da güç?
      ilk alet neden zararlı ki

• Bende var ondan merak edip almıştım. Gereksiz yere insanı efor sarfettiriyor. Şınav çekmek daha yararlı olur.

• üstekı karın kası agırlıklı bı alet alttakı bılek parmak kası

0|0
    0|0
  • işe yaramaz salona yazıl

0|0
    0|0
  • 2 dambil al daha iyi program cikarmada yardimci ola bilirim

0|0
    0|0
  • bana sorarsan ilk önce beyinde kendini hazırlaman lazım sonrası başarılı olursun inşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...