Acil zayıflamak istiyorum yardım?

Basenlerim ve kalçamdan çok rahatsızım kurtulmak istiyorum aynaya baktıkça aglamak istiyorum 63 kiloyum boyum 162

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kili vermeyi çok istiyorsan verirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayniyiz seninle. Senin avantajin yasin. Benim boy 164 kilo 64
    Yasim 31 . Otuzdan sonra zayiflamak cok zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilo vermek için spora yönelmelisin bence kickboks türü dövüş sporuna yönelirsen iyi kilo verirsin istediğin kiloya ulaşır hemde spor yapmış sağlıklı hayat sürdürürsün :)

0|0
    0|0
  • dıyete ve cardıyoya basla

0|0
    0|0
  • Kardio yap

0|0
    0|0
  • Acil derken? Yerken pek bir aciliyetin yok gibiydi.

0|0
    0|0
  • bende kilo almak istiyorum nolcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ekmek şekeri kes proteinle beslen benim yaptığım diyet sabah 1 haşlanmış yumurta ve ekmek, öğle değişiyordu ama karbonhidratsız bir yemek ve eğer hiç doyurucu bir şey değilse yine bir dilim ekmek yanında, akşam da evde pişen bir yemekten (yağına karbonhidratına bakmadan) küçük porsiyonla yedim. Ama tabi vücut bu şekersiz de durmuyor ara öğünlerin sabahla öğle arasında olanında bir meyve, öğleyle akşam arasında olanlarda da kuruyemiş ya da yoğurt yedim. Yavaş gidiyor kilo tam düzenli yapar ekmeği de iyice kesersen haftada 1 kilo kadar gider ben bazen bozduğum için haftada yarım kilo falan gidiyor bu hafta düzgünce yapayım bakalım neler olacak. Bir de bu sadece benim yaptığım diyetimsi bişey, kendi uydurmam yani onu da söyleyeyim. İnternette 10 günde 10 kilo verdirten bir diyet vardı bugün millet de doğrulamış falan en kötü veren 6 kilo vermiş, işe yarıyorsa bile bana saçma geldi biraz ilgilenirsen yazayım ama.

0|0
    0|0
  • Sana bir önerim var hayata zayıflama olarak bakmayacaksın. Örneğin internete fit kadınlara bakarsan bu işi zevkle yaptıklarını ve hoş bir vicuda sahip olduklarını göreceksin. Yani senin amacın zayıflama olmamalı fil olmalı. Zaten fit olursan hem yağ kaybı hemde kas gelişimini sağlarsın. Ve sporun yanında yediklerine dikkat etmelisin ve bu arada bol su içmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...