Arkadaşlar sivilce haplarının bir yan etkisi oluyor mu ?

arkadaşlar sivilce haplarının bir yan etkisi oluyor mu ? bazı arkadaşlarım kullandı ve çok kuruluk yapmış acaba aranıızda kullanan var mı ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• O kuruması zaten geçmesini sağlıyor da, "yan etkisi yok mu" mu? Bir kere "sorumluluğun sizde olduğuna" ve "hamile iken kullanmayacağınıza" dair belge imzalıyorsunuz. İntihar meyili, depresiflik, aşırı sinir, karaciğer yetmezliği, vb. vb. bir çok sonucu "olabiliyor". Bunları YAN ETKİ olarak sayıp saymamak da tercih tabii. :) Bazılarının iştah arttırma, bazılarının iştah kapatma özellikleri de var... Mesela Roaccutane iştah açarken, Zoretanin iştah kapatır.

Ben kullandım, orası ayrı... Yine de kullanacaksan hamile kalma ve karaciğer yetmezliği riski olduğu için kullanırken alkol almaman öneriliyor. Ben az da olsa aldım, orası da ayrı. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rooaccutane,Zoretanin gibi hapların yan etkisi özellikle en çok rastlanan yan etkisi ciltte aşırı kuruluk ve hassasiyettir. Dudak çevresi ve dudaklar acayip derecede kurur. Nemlendirici olmadan gezemezsin..

Dudaklar için bepanthene krem,yüzün için ise yağlı olmayan su bazlı excipial hdyro nemlendiricisini öneririm... Bunları alıp kullanırsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın..

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ben kullanmıştım 6-7 sene önce burnum çok hassalaşmıştı küçük bir dokunsalar bile burnum kanamaya başlıyordu bide dudakları kurutuyordu

0|0
    0|0
  • elbette tıpkı bütün ilaçların olduğu gibi en güzeli doğal yöntemlerdir hemde haplardan daha etkili oluyorlar ben bizzat yaşadım:))))

0|0
    0|0
    • evet bende bitkisel maske falan yapıyorum ama tamamen kurutmuyolar bir cips yediğimde hemen bir tane çıkıyo :)

• elbette :)) ama bana kalırsa fazla kafana takma çünkü psikoljik sebebler de sivilceye olanak verir. zamanla geçer bence. emin ol o kimse o sivilcelerden dolayı sana farklı bakmaz . sen sivilcelere takarsan onlarda peşini bırakmaz .

• doğru söylüyorsn aslında.

• hemen hemen hepsinin yan etkisi var sürülen yeri kurutuyor bizim bir arkadaş bir hafta öyle hezmişti nemlendiriciylende biraz fayda oluyodu

geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hapa gerek yok kremlerle sivilce ve lekeler geçiyor. bilgi almak istersen ekleye bilirisiniz

0|0
    0|0
  • aşkım her ilacın yan etkisi vardır ;)

0|0
    0|0
  • hangsi bilmiyorum birisinin bir yan etkisi oluyor hemde nasıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rooaccutane ve Zoretanin insanın ömrünü çürütüyo

vampir gibi güneşe çıkamıyosun

günlerce çölde susuz kalmış gibi dudakların kuruyo

alkol komasına girmiş gibi karaciğeri zorluyo

tüm gün hamallık yapmış gibi yorgun,halsiz oluyosun

cildin o kadar hassaslaşıyo ki biri nbr diye azıcık dürtse iyice dövmüş gibi morarıyosun

falan filan

0|0
    0|0
  • benim de yakın arkadasım kullandı doktor tavsiyesiyle tabiki. çook kuruyordu cildi. ama sonuc da iyiydi yani gitti bütün sivilceler. tabi sen doktora sor da bi

0|0
    0|0
  • çok kurutuyor ama öyle tedavi ediyor. eğer akne problemin varsa doktor bu ilacı yazmışsa zaman kaybetmeden kullan çok kuruyan yerlerede pantenol uygularsın. yoksa akne geçmiyor iz bırakıyor daha kötü olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...