Sizce nasıl ve ne yapmalı (resimli)?

Sizce nasıl ve ne yapmalı (resimli)?
1.74 boyundayım 80 kiloyum spora gidiyorum
sabah 45 dk tempolu yürüyorum akşam da spor salonunda 40 dk cardio ve ağırlık çalışmaya başadım
sabah yulaf ezmesi muz süt veya yağsız omlet yeşillik ve bitki çayı
öğlen : çorba ya da sebze yemeği haşlanmış tavuk
spordan önce : yoğurt meyve yulaf veya 1 dilim kepek ekmeği üzerine muz
spordan gelince haşlanmış et tavuk veya ızgara buğlama balık beslenmem nasıl önerebileceğiniz bir şey var mı?
sizce kaç ayda sağ taraftaki gibi olurum
3 ayda ne kadar değişim olur kilo vermek istiyorum iğrenç bir fiziğim var sınıfımdaki birkaç erkek ellerine laf geldikçe zayıflayamazsın vb şeyler söylüyorlar çok takıyorum yardım :(

Güncellemeler:
bakın yaaaaaaaa :(

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansız diyeyim de gaza gel... Aksi halde olmaz 😊😊😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence tam temponda devam et ve egzersiz yapmaya alıştığın zaman spor süreni arttır. En fazla 6 aya kadar güzel bir vücuda sahip olursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sağdaki resim ile sizin kemik yapınız aynı değil. bel kısmınızı bayağı inceltmişsiniz zaten. Basen bölgesi sorunu var şu an sağdaki resme göre. Hızlı resimden 30 günlük 4 tane çalışma programı yükledim. hareketleri youtube 'tada bulabilirsiniz ayrıntılı olarak. Kolay gelsin...
    http://i.hizliresim.com/j35MAj.jpg

0|0
    0|0
    • beli inceltmedim zaten benim belim ince 2 sene önce 58 kiloydum voleybolu bıraktım sakatlanınca 2 senede 80 kg oldum kilo aldım ama alttan bel çok kalınlaşmadı

• Belin iyi olmuş sporu bırakma azimle devam et toplam 1 yıl sonunda bir bak kendine :) ama diyet programın önemli burda ne yediğin önemli sıfır aburcufur sıfır şeker sıfır yağ belki biraz zeytin yağı tüketirsin o kadar yani diyet programına bağlı herşey.

0|0
    0|0
    • belim bnim hep öuleydi ben eski voleybolcuyum 2 sene önce 58 kiloydu voleybolu sakatlandığım için bırakınca 2 senede 80 kg oldum kalça ve basen den de haliyle kilo aldım

• amacım dikkat çekmek değil zaten ama acaba yani kötü düşünüyorlarmıdır merak ettim ıyy iğrennç vb. yoksa dikkat çekmemesi hatta bakmamaları işime gelir

• yani şu fotodan aslında cok bişey belli değil yani igrenc ıy falan diceklerini sanmıyorum

• www.kizlarsoruyor.com/.../a55121-nasil-kilo-verilir-kilo-vermenin-temel-mantigi-nedir

Öncelikle şu bencemi okuyup beslenmeni tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim. Kilo vermek için doğru kalori miktarında beslendiğine emin olman gerek.

0|0
    0|0
    • 2365 kcl ihtiyacım çıktı ne yediğim önemli değil mi şimdi?

• 2856 çıktı da 500 çıkarınca 2365 peki beslenme tarzım nasıl olmalı?

• 2300 kalorilik güzel bir beslenme programı oluşturmanı öneririm.
      Hayvansal gıdalar (tavuk, yumurta, peynir vs.)
      Bitkisel kaynaklar (barbunya, fasulye, bezelye vs.)
      Sağlıklı Sebze ve Meyveler (Elma, Muz, Kivi, Salatalık, Marul vs.)

Bu tarz besinlerin kalori miktarlarını hesaplayarak 2300 kalorilik bir diyet listesi oluştur kendine. Beceremessen mesaj at yardımcı olurum :)

• istikrar başırıyı getirir kesinlikle farkı görürsün kahve içmeyi unutma hergün 1 tane

1|0
    0|0
  • Açık. Konuşim 3 ayda o kıvama gelemezsin ama 5 ayda çook iyi değişim geçirirsin bravo devam et

1|0
    0|0
  • Zayıflama değilde kilo almamalısın şu haline bir erkek olarak kilolu diyemem.

1|0
    0|0
  • Yürüyüş yerine koşu yap karbonhidratı azalt 2.5 litre su iç günlük spordan yarım saat önce şekersiz kahve iç merak etme verirsin

0|0
    0|0
    • koşamam eski voleybolcuyum geçen sene bileğimi kırdım platin yeni çıktı hızlı yürüyebiliyorum ama koşunca ağrıyor

• caardıo gununle agırlık calısmanıo ayrı gun yap bence cardıo gununde cardıoya odaklan ve yesıl cay ıcerek basla ac karınla basla

0|0
    0|0
  • Çok güzel toplarız bu vücudu :)

0|0
    0|0
  • En az 6ay

0|0
    0|0
  • Vallah soldaki daha guzel 😂😂

0|0
    0|0
    • çok komik dalga geç :[

• Lan ciddiyim ben zayif sevmiyorum bana gorede sen taşsin 😂

• değişik bir bakış açısı

• takma fazla 1 seneye olursun

0|0
    0|0
  • Kilolu gorunmuyosun belin ince goguslerde normal gibi bacaklar biraz kalın sadece

0|0
    0|0
  • Sagdaki gibi olman icin ameliyat bile kurtaramaz seni

0|0
    0|0
    • kendin mükemmelmiş gibi konuşuyorsun tip 3310 ego ıphone 6 plus

• ne oldu engel mı attın zavallı kilo alınıp verilibilir ama beyin alınıp verilmiyor tatlım...

• Beynim var ama senin gibi kullanmasini bilmemek ayri bisey

• Hayaller paris gerçekler Erzincan temalı foto.

0|0
    0|0
  • sakın ağırlık çalışmam sadece koşu yap ve mekik. yan mekik ve istediğin kadar ye

0|0
    0|0
  • Tam benlik sin evlenelim hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ins verirsin panpa ama sanmıyorum 3 aya kadar hayalindeki gibi olacağını
    http://i.hizliresim.com/D2lVJ6.png

0|0
    0|0
  • sıkılaşma ağırlıklı çalış cardio abartırsan löp löp olursun ama cardio yu bırakma abur cubur hiç tüketme

1|0
    0|0
  • Boyun bayağı iyimiş bide zayıflarsan gerçekten harika olursun ben ekmek yemiyorum kepekli olsa bile onu yersem beyaz ekmeğe kayacağımı biliyorum. O kişileri takmana değmez çabuk kilo veriyceğinden eminim çünkü simitler ve hafif kalçan var vucutta en önce verilen yer simitler oyuzden takma herşey yavaş yavaş olur ama 40 dakikalık cardio yeterli olmayacaktır en az 1.30 saat çünkü yağ yakımı 30 dakika sonra başlar sende tam yağ yakılırken bitiriyosun ilk 1 saat yap sonraki günler arttır sağlıklı günler dilerim...

0|0
    0|0
    • ağırlık çalışmıyım mı sıkılaşmak için

• mesaj atamıyorum sana

• İnstagramin varsa eğer konusabiliriz

• sen kimseyi takma istikrarlı olursan neler neler yaparsın öncelikle 7 den sonra bir şey tüketmiyoruz ve tabi ki günde 2 buçuk litre suyu ihmal etmiyoruz ağırlık henüz çalışma kilonu kasa çevirirsin çünkü bol bol cardio yap zayıfladıktan sonra ağırlığa geç onun dışında beslenmen gayet iyi ekmeyi kesebiliyorsan tamamen kes o yeter :) he bu hale gelmek istersen zayıflarsın fakat kas yapmak gerçekten zorlayan bir şey olduğu için 1 yılı bulabilir :/ başarılaar... :)

0|0
    0|0
  • Yandaki kadinin proporsyonu cok duzgun, o kadar duzgun olamayabilirsin ama muz yemez isen daha etkili olur basarilar dilerim

0|0
    0|0
  • Bu şekilde çalışırsan 1 sene içerisinde vücudundaki yağlardan kurtulursun ama ilk yapman gereken çevrendekileri dinlememek olmalı ve uyku düzeni önemli :)

0|0
    0|0
  • Bunu aylık olarak düşünmemelisin. Düzenli bir şekilde yaparsan zaten ayı bile saymayacaksın spora can atacaksın. Ama göz tahmini 2 ayda 8 kilo verebilrisin.

0|0
    0|0
  • Basen bolgesine çalış

0|0
    0|0
  • Boyun çok iyi. Öğle haberlerde gördüğümüz gibi falan aşırı kilolu değilsin. Eğer bu şekilde istikrarlı devam edersen hedeflediğin fiziğe ulaşacağından eminim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...