Bu soruların kaçına evet diyorsunuz? Sadece gercekten sevenler cevaplasın...

Uğruna çoğu değerlerini feda edeceğin sevdiğinin, sevmediğini bile bile, yinede inadına unutamadığın, ama unutmuş gibi davrandığın bir yaşama zorlandın mı?

Hayallerini bittiği yerde, umutlarının da biteceği, umutlarının bittiği yerde seninde biteceğin aklına geldi mi?

Hayallerin bile yasak olduğu bir hayat kurdun mu kendine?

Bir kıskacın arasında sıkışıp kaldın mı?

Kabullenemediğin gerçekler incitti mi seni?

Gerçeklerden hiç nefret ettin mi, masallar alemine olmayacağını bile bile girmek istediğin zamanlar oldu mu?

Dostunu sevdiğine tercih ettiğin bir zaman diliminde yaşadın mı?

Uğruna çoğu değerlerini feda edeceğin sevdiğinin, sevmediğini bile bile, yinede inadına unutamadığın, ama unutmuş gibi davrandığın bir yaşama zorlandın mı?

Ben bu soruların hepsine EVET diye yanıt veriyorum ya siz :((

Güncellemeler:
Kızlar vefasız bilinir dimi beyler bakın da görün kızlar nasıl seviomus hanginiz tamamına evet dediniz kızlar böyle sever...

0|0
26|10

En İyi Kız Görüşü

• bebiş biliyorum bunalımdasın ama atlatıcaksın emin ol kendine sadece biraz zaman tanı...şuanda onun için bu kadar fedakarlık yaptığın biri acaba seni düşünüyor mu? hayır emin ol hayır...sen kendini üzmekten başka bişey yapmıyosun ilerlemiyosun sadece geriliyosun...lütfen topla kendini her şeyden önce sen kendin kıymetlisin bu hayatta ve düşünme kimseyi mantıklı ol lütfen duygularına yenilme onlar şeytanın ta kendisi topla kendini...sağlığın iyi , ailen iyi daha ne istiyorsun ? daima senden aşağıda olanlara bak lütfen üzme kendini...ayrıca yaşadıklarından ders çıkart.bu sana üzüntü vermiş olabilir ama sana bir tecrübe kazandırdı emin ol..bu yönden bak.bir şey olmuyorsa ya olmaması gerektiği içindir ya da daha iyisi olacağı içindir bunu unutma..ve son mesajım;

kaybedilen vakitleri telafi etmek varken takılma olmuşa ;)

1|0
    0|0
    • tamam canım eskısı gibi uzulmuorum valla onunlayken hic mutlu olmadıgımın farkına varıorum zamanlaa ama yaptıkları ve yıllarımın gidisine üzüldüm ünv hayatımı onun gibi biri yüüzünden yasmadım insana hayatının en güzel anını okulda yasar belki hayırlısıydı belki baskası daa acıtcaktı cnımı bunun kadar olmasada :d

• aman canım 29 yaşında bi abla var sonradan coşmuş okumak için sen neden olmayasın...

içinde hiçbir konuda ukte kalmasın neyi istiyorsan onu yaşa boşverr...

daha dur öyle bir hissizleşiceksin ki güzeldi ama geçti bitti hakkında hayırlısı olsun diceksin nefretin bile biticek emin ol buna ama yeter ki salma kendini güçlü ol her zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır

Hayır

Hayır

Hayır

Alışana kadar .

Hayır

Dostumun yeri ayrıdır , sevdiğimin yeri ayrı .

Hayır .

0|0
    0|0
  • Çok kazık sorular soruyorsun. kendimi ordan oraya itilip savrulmuş gibi hissetdim bi an okuyunca, kopya cekiyorum.

0|0
    0|0
  • valla dostumun sevgilisine aşık olmadım daha önce o yüzden o ne evet ne hayır benim için ama ötekiler evet. kızlar vefasız diye bilinir çünkü sevmedikleri ile eğlenceleri için çıkabiliyorlar :O erkeği kendine aşık edip sonra da terkedip gidiyorlar, yoksa sizin, sevdikleriniz için yaptıklarınıza kimse laf etmiyor.

0|0
    0|0
  • cevap:Genelde evet, fakat bu tip sorularla neden karamsarlığa sokalım ki kendimizi...Valla içimi kararttın :)).

0|0
    0|0
  • E,

E,

H... Hayaller bitmez ki.

H... Kıskac nasıl birşey. Anlamadım kıskacı

H... Gerçegi kabullenip sevmeye devam ettim.

H. Dostu tercih ettem..

E... İnat olarak degıl, ayaklarımın üzerinde durmam gerektiği için.

0|0
    0|0
  • Hayır. Hayır. Hayır. Hayır. Hayır. Hayır. Hayır. Hayır. Hayır. Odunum galiba.

0|0
    0|0
  • Neden kolay yerlerden sormadın çok zor :D

0|0
    0|0
  • Hayır herkes sevdiğinin uğruna birşeyler yapar ama çok fazlası mutluluk değil huzursuzluk olur.

0|0
    0|0
  • bılmıyorum kararsızım

0|0
    0|0
  • dinen aykırı olmayacak herşeye evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Kötü bir dönemde olduunu görüyorum :( hayaller ve umutlar kan damarda aktıkça tükenmez tükenemez...

bir kıskacın arasında sadece blirli bir süre sıkışırsın ve elbet sonunda açılır

belki şimdi unutamazsın ama mantığın unutman gerektiğini soyluyorsa bu hissettiğin acılara bile yabancılaşırsın zamanla

Demekki dostun değilmiş ki o hayatta tek dostun olmayacak...

kimse seni hiç bir şeye zorlamıyor, unutma insanlar seni onlara izin verdiğin kadar üzebilirler...

Hayallerib gerçek olmadığını kavrıyorsan tebrik ediyorum olgun bir insansın bu güzel bişey.

incitiyorsa seni o gerçekleri kabullenip yüzleşme vaktin gelmiştir...

Bunlar sadece sen izin veriyorsun diye seni incitebiliyorlar sen kalbini açıyorsun diye. Kendini en kısa zamanda toparlamanı dilerim güzel günlere ;)

1|0
    0|0
  • paylaşım için teşekkürler güzel bir yazıydı.

1|0
    0|0
  • Kendinizden bu kadar çok ödün vermeniz çok seviyorsunuz anlamına gelmez..

Bunlar sizin bagımlı kişilik oldugunuzun göstergesi..

0|0
    0|0
  • e

e

e

e

e

e

eeeeee hepsi evet neolacak .d

1|0
    0|0
  • okadar çok şeye katlandımki onun için kendi hayatımdan hayallerimden ailemden vazgeçtim 5 senemi verdim askerliğini bekledim o naptı aldattı beni ve koskoca 5 senem gitti onun için incittiğim kırdığım insanlar terketti beni ilk başlarda unutmuş gibi yapıyordum ama yattığımda gözümü açtığımda hep aklımdaydı ve öyle sabrettim ki unuttum aklıma geliyor ama nefret ederek sevgiye dair hiç bişi kalamdı ve öyle mükemmel biriyle karşılaştım ve diyorumki iyiki aldatmış ayrılmışıkta şuanki beraber olduğum kişiyi tanımışım yani kısacası birdaha biri için kendimden asla vazgeçmem

0|0
    0|0
    • bir şey olmuyorsa ya olmaması gerektiği içindir ya da daha iyisi olacağı içindir...bunu her zaman derim ve senin hayatında daha iyisi olmuş , allah bozmasın mutluluklar :)

• amin inş söylediğin söz çok doğru olmamasında çok büyük bi hayr varmuş daha iyisi olacakmış

• belki çok fedakarlık yaptım ama asla dostlarımı tercih etmedim sevdiğime 2tane adam sevdim hemde çok sevdim ama şimdi ikiside yok.ama dostlarım hep yanımda...sağal dostluklar kurmalısın içindeki acıyı anlatmalısın nekadar paylaşırsan okadar hafiflersin

0|0
    0|0
  • hepsine hayir dedim.

1|1
    1|1
  • zorlandım

ben bittim zaten

kurdum

hayır

çok incitti

nefret ediyorum hala

hayır hiç olmadı

zorlandım evet

0|0
    0|0
  • hepsine evet diyorum.

0|0
    0|0
  • ben sadece 2 soruyu evet ile cevaplayabiliyorum.. oda 4. ve 5. soru

0|0
    0|0
  • EVET EVET EVETTTTT !

0|0
    0|0
  • 1 i hariç evet dedim

0|0
    0|0
  • Benim için de hepsine evet:/

0|0
    0|0
  • Zorlandım.

Hayallerimin bittiği yerde yeni hayaller kurdum ki. Tamamen hiç bitmedi.

Kurdum. Gerçekleşmeyeceğini bile bile.

:) Buda sorumu hemde nasıl.

Gülmem yeterlimi sadece.

Hayır.

0|0
    0|0
  • Aynenn evet ama şu an butun yaptıklarımdan pişmanımmm Dost ya dostunumu nasıl sevgılıme tercıh ettım aklım almıyo ... sevgılı aldattı gitti ama benim oyle bı dostumm olmadııı

0|0
    0|0
  • Bu konuda konuşmak istemiyorum sustum,susturuldum işte daha napim daha neye nasıl zorlanabilirim ki?

1|0
    0|0
  • evet...

0|0
    0|0
  • Hayir.

Evet.

Hayir.

Evet.

Evet.

Evet.

Hayir.

0|0
    0|0
  • evet

hayır

hayır

hayır

evet

evet

evet

0|0
    0|0
  • Hayir

Evet

Hayir

Evet

Evet

Evet

Hayir ; cunku dostum hic olmadi...

Hayir.

0|0
    0|0
  • dostumu sevdiğime tercih etmedim.diğerlerine evet

0|0
    0|0
  • Çok güzel anlatmışsın çoğumuzu.

0|0
    0|0
  • Bir ask ugruna bu kadar yipratma kendini.

0|0
    0|0
  • ben evet diyorummm

0|0
    0|1
  • Hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...