Hergün vücut çalışmak?

Hergün vücut çalışıyorum ancak bazı kişiler hergün çalışmanın doğru olmadığını söylüyor benim programim şu şekilde;
Pazartesi
Karın ve kol
Salı
Göğüs, omuz ve sırt
Çarşamba aynı şekilde karın kol perşembe göğüs, omuz ve sırt şeklinde cumartesi kadar gidiyor sadece pazar günleri calismiyorum bir sorun olurmu? Doğru bir program mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• programında bacak olmaması çok ilginç? Karın için gün ayırmana ya da kollarla yapmana gerek yok. Karın kasları çabuk çıkar. Önemli olan üstündeki yağları eritmektir. Sen istediğin kadar çalış yağlı ise o bölge amacına ulaşamazsın. Ayrıca programın sürekli tekrar ediyor. Hafta da iki kere aynı bölgeyi çalışmak mantıklı geliyor mu sana? pazartesi kollar.. çarsamba göğüs sırt... cuma da bacak omuz yapabilirsin. istersen pazar günü de gidip her bölge için tek bir set çalışabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hacı yanlış program olmuş mesela bende 6 gün yapıyorum pazartesi göğüs salı kol bilek çarşamba sırt perşembe arka kol cuma bacak cumartesi karın ama sen göğüs omuz ve sırtı aynı güne almışsın 3 büyük kas grubu aynı gün olmaz büyük kaslar 72 küçük kaslar 48 saat dinlenmeli büyük kaslar göğüs omuz bacak sırt ona göre ayarlama yap ve yeniysen haftada 3 gün yeter sana unutma çok değil doğru çalışmak önemli

0|1
    0|0
  • Haftada 4 gun ideal

0|1
    0|0
  • cok ıyı beslenmıyorsan bırgun arayla calıs

0|1
    0|0
  • 1 gün aralık ver. Sakatlanırsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...