Milli takımın başında kimi teknik direktör olarak görmek istersiniz?

Ben Şenol Güneş'i görmek isterim.Milli takım tarihimizin en parlak günlerini onunla yaşadık.Hem karakter olarak hem futbol adamı olarak çok beğendiğim bir insandı.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• şenol güneş iyi bir seçim olabilir. alternatif olarak lucescu derim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Keşke yeni yetenekli teknik direktörler olsa .ş

0|0
    0|0
  • Fatih Terim diyecektim ama hocamız çok yorulur. Şenol Güneş

0|0
    0|0
  • şenol güneşi ilk kez duydum gerçekten,hiç futboldan anlamıyormuşum.

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural ya Şenol Guneş

0|0
    0|0
  • Şenol Hoca KESİNLİKLE..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Abdullah Avcı kalmalı. Sürekli teknik direktör değiştirilerek bir yere varılmaz... Adama 3-5 yıl şans verilmeli ki oturtsun bir şeyleri...

0|0
    0|0
    • sürekli teknik direktör değiştirmeye ben de karşıyım da zaten hiç gelmemesi gereken birini takımın başında tutmanın da bir anlamı yok

• Hala başarıyı sadece "saha içi sonuçları" ile ölçüyorsun. Yazının neredeyse başından beri başarının sadece saha içi sonuçlar olmadığını söylüyorum ama işine gelmiyor sanırım bunu görmek. Yine yazacağım yine görmeyeceksin, yine yazacağım yine anlamayacaksın. O yüzden tekrar tekrar yazmaya gerek yok. Ki sen bir soru sordun KİM OLMALI SİZCE diye, ben de yanıt verdim ama sen fikirleri duymak değil, karşıt fikirleri görüp, kendi fikrini kabul ettirmek için yazmışsın sanki... Neyse, iyi günler...

• arkadaşım ben kendisi gibi düşünmeyenlere hakaret edenlerden değilim ama katılmadığım şeyi söylerim şimdi yaptığım gibi bunda bişey yok tamam sen avcı kalmalı diye cevapladın sorumu teşekkürler cevap için iyi günler

• Yılmaz Vural

0|0
    0|0
  • Fatih Terim olsun isterdim ama şu an G.Saray'ın başında olduğu için olmaz niye Terim dedim zira onun gibi futbolculara motivasyon veren milli duyguyu hissettiren disiplinli çalıştıran ve oyuncularından alabileceğinin en üst maksimum verimini alabilen ekip ruhunu yakalayabilen başka bir hoca pek yok o yüzden Fatih Terim diyorum ama tabi bu olmaz şu an için.. boşta olan hocalara bakarsak Şenol Güneş en olabilir isim bana göre ama şu an milli takımın hocası görevinde haa bırakırsa yakın zamanda o zaman en yakın aday bence Şenol Güneş olmalı.

0|0
    0|0
  • abdullah avcı dursun bence zaman vereli 5-6 sene .

0|1
    0|1
  • Türkiye de futbol takımlarının kaderi malesef sık değiştirilen teknik direktör makalarıdır..

Bu teknik direktörün iyi ya da kötü olmasından bence kaynaklanmıyor..

Bakın ispanya da real madrid veya barcelonaya.. Adamların başında teknik adam olmasa bile çıkıp sahaya tıkır tıkır oynarlar. Çünkü belli başlı bir sistem benimsemişler o sisteme göre oynuyorlar..

Bizdeki sorun takımlarımızın elle tutulur bir sisteme sahip olmamaları

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş misyonunu tamamladı sen 70 milyonluk ülkede halen 70 yaşına gelmiş hocadan medet umutuyosun Şenol hocayı severim karakterli başarılı bir hoca ama yeni jenarasyon lazım Ertuğrul Sağlam,Yılmaz Vural olabilir yeni takım kurabilicek insanlar, bırakalım bu eski hocaları yenilerini çıkaralım hoca al başarısız olsun hemen Fatih hocamı Şenol hocamı gelsin durumundan çok sıkıldım yabancı diyorsan Lucescu .

0|0
    0|0
    • Alex Ferguson 70 yaşını da açmış ama hala Manchester United gibi bir takımın başında daha başka örnekler de var.teknik direktör genç ya da yaşlı olmasının benim için çok bir önemi yok bunayacak kadar yaşlı olmadıktan sonra.sahaya çıkıp top oynamıyorki diyesin yaşlandı eski formunu yakalayamaz.yılmaz vural,lucescu demişsin de yılmaz vural ya da lucescu'nun şenol güneş'den genç olduğunu sanmıyorum.Ertuğrul Sağlam da olabilir bir itirazım yok bu arada

• Yaşı ön plana çıkarmaktaki amacım yeni hocalar demekti durup durup Şenol Güneş Fatih Terim isimleri geçiyor .

• Lucescu

Sezon sonunda Shaktar'dan ayrılıyor. Milli takımın başına getirilmeli bence.

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş olsun bencede o 3. oldugumuz zamanı hatırlıyorum 2002 de ilkokulda idik. sınıfta TV vardı . Bayan hocamız bile derdi bırakıp bizimle beraber maç izlemişti. Türkiye-Brezilya idi. Ey gidi yıllar

0|0
    0|0
  • Sürekli teknik direktör değişimi iyi birşey değil ama zaten Abdulah Avcı'nın gelmesini pek tasvib etmiyordum . Eğer değişicekse bile Şenol Güneş , Mustafa Denizli ikilisinden biri olmalı yabancılarla olmaz bu iş türk oyuncularını yakından tanımalı ve başarılar yakalamış bir adam olmalı .

0|0
    0|0
  • Fatıh Terımmm

0|0
    0|0
  • Ertuğrul Sağlam iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Ertuğrul sağlam...

0|0
    0|0
  • yılmaz vural.. o kadar şampiyonaya kamuoyunun genellikle desteklediği teknik adamlarla gitmeye çalıştık ama gidemedik.. yılmaz vural için 2 sene daha sabrederim ben..farklılık olur hem

0|0
    0|0
  • şenol güneş, lucescu

gs 'da da görmek isterim

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş ya da Mustafa Denizli.. başka bi' alternatif olmamalı bile..

0|0
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
  • şenol güneş ya da adam gibi adam ertuğrul sağlam

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural ...Şenol Güneş Fenerasyon başkanı olsun futboldan anlamıyor ama kalbi temiz ;)

0|0
    0|1
  • Şenol Güneş.

0|0
    0|1
  • Şenol Güneş iyi tercih.

0|1
    0|0
Yükleniyor...