Kilo verirsem gögüslerim kücülürmü?

66 kiloyum 90B goguslerim var ama ciddi sekilde diyete girdim goguslerimin kuculmesini istiyorum ama sanki belim inceldikce goguslerim daha cok cıkıyor gibi

0|1
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok çıkmıyor vücudun biraz sıkılaşınca sana öyle geliyordur. Bence biraz spor da yap ama öyle büyük bir küçülme olacağını sanmam

0|0
    0|0
    • Evde kendi imkanlarimla yapmaya calisiyorum ama bakalim ne kadar saglikli :) belkide bana oyle geliyo haklisin

• Sen oyle diyosan :)) tamam bakalim

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar malsınız ya

0|0
    0|0
    • Buraya malligimin derecesini konusmaya gelmedik cicim sacma buluyosan ceneni kapatir cikarsin sorudan 😂

• Yaptıgın şey çok ayıp sordugun soruya bir dikkat et ondan sonra yaz burdaki piçler ne düşünüyo ii niyetli olabilirsin karşındakiler kötü

• Bu artik doganin kanunu kadin dogum doktorlarinin bile erkek oldugu donemde yasiyoruz bu neyin ayibi anlamadim benim gogsum soyle guzelmi cirkinmi diye sormadim diyetteyim ve merak ettigim bir soruyu burda sormak istedim sagolsun iyi niyetli harbi harbi cevap veren cok insan var kendi fikrini sakince dile getirebilirsin kusura bakma ama kimse bana salak manyak deme haddine sahip degildir.. Senin fikrindir bu saygi duyarim benim fikrimde boyle sende saygi duy birak ne kadar salak ya da manyak oldugumu elestirmek sana ya da bir baskasina dusmedi

Erkekler Ne Diyor 16

• 50 kiloya felan indiğinde fark edilebilir bir küçülme olucaktır ama genetik olarakta büyük göğüslere sahipsen çokta bir fark olmaz.

0|0
    0|0
  • ne güzel gögüslerin varmıs işte daha ne istiyosun zayıflatıkca haliyle büyük gözükecek tabiki normal olan bu değilmi:P

0|0
    0|0
    • Ne biliyim ya boyle kalcak diye korkuyorum zayiflarsam komik durcak oyle hos olmicak

• niye komık dursun olurmu öyle sey yaa bu nasıl bir düşüncedır:P

• Ordaki doku farklı olduğu için sanmam ama yağ varsa onları yakınca küçülür belki

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ne bileyim ikizler sende bende değil :D

0|0
    0|0
  • Sarkar

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Fitnness ağırlık çalışırsam kuculmz

0|0
    0|0
  • göğüslerin zaten küçük senin neyin derdindesin sen ?

0|0
    0|0
  • Hem balık etli hem gogysler iri hemde bel inceliyor bir bayan daha nasıl cekıcı olabilirki 😜

0|0
    0|0
    • Zayif olmak her zaman iyidir ya balik et az otede dursun :)

• Oylede degil tabiki ama bence zayiflik 1 adim onde olmaktir her zaman

• Bence alakası yokk öyle birseyi sadece kızlar dere 😎😎

• büyük meme daha iyi değil mi

0|0
    0|0
  • Sen zayıf olup göğüslerin büyük görülürse bu seni seksi gösterir ayrıca dikkat çekersin.

0|0
    0|0
  • Ohhh ki goĝuslerin hep boyle klsin:))

0|0
    0|0
  • bence hayali bile güzel

0|0
    0|0
  • Sarkabilir

0|0
    0|0
  • göğüs hareketleride var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Normalde zayıfladığın zaman bütün vucut beden olarak küçülür. Buna göğüsler ve ayaklarda dahil. Ama sarkma olmaması için dambıl falan kaldır. Gögüs hareketleri yapmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • 2 tane 2 kg'lık dambılım var 4 kg civari yapiyo ikisi az gelmez heralde demi? Yoksa daha agirmi calismaliyim

• Cok sagol

• Rica ederim ne demek 😊😊😊

• Evet küçülür

0|0
    0|0
  • İdeal kilonda ideal göguslere sahip olursun göğüs dediğin zaten sirf yağ kuculsede orantili durur vücudun

0|0
    0|0
    • Umarim oyle olur cok sagol canim 💜

• Niye kücülsün iyi bir şey değil mi

0|0
    0|0
    • bence de millet büyükmek için her yolu dener bu da küçülmeye çalışıyor ne alakaysa.

• Bu arada kücülür 10 kilo versen 85 e net düşersin

• Ben iyi bisey olarak gormuyorum ya buyuk olan kucuk istiyo kucuk olan buyuk :) sagoll

• Dikleşebilirde küçüldüğünü ilk defa duydum açıkcası.

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • Bende zayıflayım ama küçülmesin istiyorum 😀

0|0
    0|0
    • 😂 kisisine gore degisiyor iste hayirlisi olsun ikimiz icinde

• belirli bir küçülme olur fazla gitmez

0|0
    0|0