Kaçamak yaparken hiç yakalandınızmı?

eşinizle evde çocuklara sevgilinizle kırda parkta güvenlikçilere veya okulda öğretmenlerinize arkadaşlarınıza hiç kaçamak yaparken yakalandınızmı? ve ne duruma düştünüz?

Güncellemeler:
sayısız kez bende yakalandım fakat en enteresanı üniv. kız arkadaşımla parkın birinde oturuyorduk birbirimize bakıp güzel sözler sarfederken ilerden gelen güvenlikçi yapmadığımız halde enteresan sorular sordu git işine yaaaa dediğimde gördüm kız senin dişini çekiyordu dedi oha artık dedim :D:D:D:D hiç steril bir ortam değil dişimi burda çekemez dedim kaldı öyle cevap bile veremedi ;)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimle oturuyoduk parkta birbirimize dönük vaziyette oturduk bankta ne güzel gülüyodu bir ara yüzü asıldı ve o ara ağzından şu iki kelime döküldü 'Eyvah abim' o an kafamda şimşekler çaktı sanki :) sonrası da zaten malum 'ah vurma yeter dur anlatim...'

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yakalandım. erkek arkadaşımla kardeşine, ve annesine şikayet etti. güzel bir soru bu arada tebrik ederim :D

0|2
    0|0
  • Çok yakaladım da, yakalanmadım.

0|0
    0|0
  • Evet :))

Anneme yakalandım kocamla daha ne olsun :))

Ama yatakda sadece öpüşüyorduk :)

0|1
    0|0
  • yakalandım

0|2
    0|1
  • ilginç yerlerde ilginç kaçamaklar yapmışlığım var ama hiçbirinde yakalanmadım.

0|0
    0|0
  • Dondurma kaçamağı yaparken yakalandım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• aşırı profesyonel çalışıyorum demekki hiç yakalanmadım...

1|1
    0|0
  • Ezan okunuyordu. Onun dışında dışarıda o işlerle mümkün olduğunca uğraşmam

0|0
    0|0
  • o kadar şerefsiz olmadım.

0|0
    0|1
  • kız arkadaşımın ablası yakalamıstı kız arkadaşıma tokatlar atarken ben o durumda elını fılan tutuyodum sonra sakınlestı ben kaçtım 1-2 gün sonra oturup bir yerde bu konuyu konustuk aramızda hallettik :D

0|0
    0|0
  • çakamakmı doğamda yok öyle bişey

1|0
    0|0
  • yakalanmak isterim var mıgönüllü :))) beraber yakalanmak isteyen bayan

1|1
    0|0
  • evet :/ kıvıramadım da, ayrıldık..

1|0
    0|0
  • çocuklara olabilir de diğer türleri sevmedim be kardeşım.

2|0
    0|0
  • + Er... Ne yapıyosunuz siz ! Allah kahretsin!

- şeyyy.. Birşey söylenemedi.. Yine olsa yine söyleyemem..

0|0
    0|0
  • okulda mudure yakalanmıstık hıc unutmam.

0|0
    0|0
  • yakalandik..ev arkadasina hatunun zamaninda..yaz kizim diyemedim icimde kalmisti sdfs

0|0
    0|0
  • 20 - 30 kez filan yakalandım mastürbasyon yaparken :))) tabi bundan 5-10 yıl önce, 5 yıllık dilimde. Her seferinde de ya annem yakalar, ya babaennem :D

0|0
    0|0
  • evet bu konuda birkac tecruben oldu kötu tecrubelerdi ama bazen hatırlayıp guluyoruz iste:))

0|0
    0|0
  • yakalandık malesef.. istanbulda küçük çamlıcada sevişirken güvenlikçiler yakalamıştı.. Kimlik felan istemişlerdi..

Hayatımda bu kadar utandıgımı hatırlamıyorum. Tabi bidaha ASLA dışarıda bu tarz hareketlere girişmedik.. Ağzımız yandı bikere:)

0|0
    0|0
    • ya ben bugun yakalandım sevgılımle k. camlıcada tutanak ntuttu guvenlık. emnıyete vercez dedı ne yapıcam ben :(

Yükleniyor...