Yarın maçım var ve ben çok halsizim

Arkadaşlar yarın benim futbol maçım var . Fazla önemli bri maç değil ama yine de olsun işte kendimi nasıl topluyabilriim Şu an yüürücek halim bile yok uykumu falan aldım akşam ama yine de halsizim ne yapsam düzelirim?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bal, fındık, fıstık, kaju falan hepsini karıştırıp iki yüz gram kadar yesen bir şeyin kalmaz;)

Tatlı sevmiyorum diyorsan eğer iki tane acı biber götür yanında birini maçtan önce birisini de maçın ortasında ye tazı gibi koşarsın:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elma,portakal ,yoğurt falan alıp ye .Bol bol su iç, bir de git şimdi duş al . Ha bir de aç şunu dinle link

0|0
    0|0
  • hastasın sanırım?

0|0
    0|0
  • Halsizliginin sebebine bağlı. Kendini toparlayacak şeyleri sen bilirsin en iyi

0|0
    0|0
  • atom ye cevizli havuçlu

atom iç

enerji iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ılık duş.ballı süt

0|0
    0|0
  • gece sokakta anlamsızca koşmak halsizliğe bire bir kendımı kötü hissettiğim zamanlar çıkıp koşuyorum canım sıkılınca bagırıyorum sokagın ortasında tek başınada eğlenebilirsin yani :D

0|0
    0|0
  • Duş al kendine gel daha sonra yemeğini ye üstüne birde süt iç uyu biraz uyu . Uyuyamazsan bile dinlen gece erken uyumaya çalış birde akşama doğru bol meyve ye enerji depola biraz maça gitmeden sabahleyinde meyve yemek iyi enerji verir

0|0
    0|0
  • Biberiye iç.

0|0
    0|0
  • Uyuyunca düzelirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...