Lokomativ Moskova - Fenerbahçe maçı ne olur tahminleri alalım?

Maç ne olur tahminleri alalım, olay çıkar mı malumunuz ülke ilişkileri kötü durumda, kim kazanır, kimler golleri atar her türlü tahminlerinizi alalım :)

Lokomativ Moskova - Fenerbahçe maçı ne olur tahminleri alalım ?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 22

• Moskova aylardır mac yapmıyor , niasseyi de satınca korkulacak rakip olmaktan uzaklar Fb eler

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 2-0 alır ama nasıl alır ne zaman alır onu bilemem Pereira'nın RvP'ye ters düşmesi skorbord'u etkiliyor. Umarım RvP'yi bu maçta ilk on bire alır. Başarılar Fenerbahçem! diyorum ve izleyememenin üzüntüsünü yaşıyorum!

0|1
    0|0
    • bende izleyemicem işteyim malesef dediklerine katılıyorum dostum kesinlikle Rvp ilk 11 başlamalı Rvp böyle maçları sever çunku kritik ve avrupa başarısı yogun bir oyuncu atmosfer kolay etkılemez

• Umarım kazanırız!

• umarım dostum

• Pazartesi günü oynayacağımız derbiyi düşünerek fazla kasmayız... Rolantide giden maçın berabere biteceğini düşünüyorum... Lokomotiv tecavüz eder gibi yorumları gördüm o vatandaş ilk maçı izlememiş heralde...

0|1
    0|0
    • herkes tarafına göre konuşuyor beklendığı gibi tabiki kimsenın görüşüne birşey dıyemeyız :) ama ben kasmamıza rağmen en kotu beraberlık veya yenecegımızı dusunuyorum :)

• Fenerbahçe turu atlar bence

0|1
    0|0
  • 3 - 1 yeneriz.

0|1
    0|0
  • Tek farkla Fb kazanır turu geçer diye düşünüyorum ilk maçta da gördüğümüz üzere kadro kalitesi oyun gücü bakımından Fb ciddi farkla önde.

0|1
    0|0
  • Lokomativ alır da çok da atamaz

0|1
    0|0
  • 2-1 lokomotif
    turu fener atlar
    GS maçıda 1-1 normal süre penaltılarla GS alır

0|1
    0|0
    • ben fenerın en kotu beraberlıkle ayrıalcagını dusunuyorum Gs de umarım eler :)

• Evet aynen. bir İçerde kavgamıza devam ederiz. Dışarda bir olalım :)

• kesınlıkle hocam :)

• bence 1-1 biter

0|1
    0|0
  • Fener eze eze geçer.

0|1
    0|0
  • Lokomotif Moskova 1-0 Fenerbahçe
    Lazio 3-1 Galatasaray

Maçtan sonra görüşürüz.

0|1
    0|0
  • 1-1 ...

0|1
    0|0
  • 1 0 atar fener

0|1
    0|0
  • k. g var

0|1
    0|0
  • İy 0

0|1
    0|0
  • 💛💙3-0 Fenerbahçe kazanır💛💙

0|1
    0|0
  • ilk yarı x ikinci yarı 1 kanka

0|1
    0|0
  • Zaten ilk maci 2 - 0 aldi rovansa gelirse tahminim 3 - 0 alir veya 0 - 0 beraber kalir cunku ilk mac aldigi icin onem vermez.

0|0
    0|0
  • fenebahçe alır diyen zevzekler :) ilk maçı 2:0 kazanmış olan fener.. pazar günü bjk derbisini göz önünde bulundurur vede.. orda hava -10 derece ben maçın 0:0 biteceğini veya moskovanın 1:0 kazanacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • fenerbahçe cok yormaz belkı ama kazanmak ısteyecektır kazanma şansımızın yuksek oldugunu dusunuyorum tabiki bir fenerbahçeli olarak fakat tek eksı yönumuz sıyası durumlar ve taraftar baskısı olucaktır ruslar kinci insanlar rahat durmayacaklar medyatik bir maç sonuc olarak

• Bastir lokomativ

0|1
    0|0
    • en azından türk takımı oldugunu hatırlayalım lutfen ben bır fenerbahçelıyım fakat galatasarayında turu geçmesini istiyorum mutlaka

• Ben fenerin istemiyorum ama bosver takilma sonuçta eglence amacli bir olay

• Ç Sans 1 X

0|0
    0|0
  • Çok mu borcun ona göre bir tahmin vereyim sana 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...