Akşam meyve yemek kilo aldırır mı?

Evde spor yapıyorum yediklerimede dikkat ediyorum akşam genelde saat 9 10 gibi meyve yiyorum zararı olur mu kilo felan aldırır mı?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi herkez kilo aldırmaz dicek ama yanlış 😃 meyvede doğal ve basit şeker olduğu için kiloya en hızlı dönüşen yiyecektir bu yüzden pek tavsiye etmiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben spora gittim v hoca yememem gerektiğini söylemişti çünkü içerisinde şeker var ve göbek yapıyor :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yatmadan 2 saat önce yemek yemeyi kesin

1|0
    0|0
  • Meyve kilo aldırmaz bence.

1|0
    0|0
  • aldırmazz

1|0
    0|0
  • Meyve vitamindir kilo aldırmaz bayan 😊

1|0
    0|0
  • Seker ihtiyacini karsilaman icin. 1 kucuk kase yogurda 1 cay kasigi tarcin koyup karistirip yiyebilirsin 😁

1|0
    0|0
    • Onu öğlen yapıyorum yoğurt içine farklı farklı şeyler felan koyuyorum iyi oluyor gerçekten. 😊

• Anladım kardio yapiyorsunuz. Başarılar o zaman😊 En iyi sonuçlari almaniz dileğiyle 😊

• Teşekkür ederim 😊

• Spordan hemen sonra ise sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Aldirmaz rahat ol ama meyveyi abartma sınırında yemelisin

1|0
    0|0
  • yok vitamindir

1|0
    0|0
  • Hayır aldırmaz

0|0
    0|0
  • evet kilo yapar

0|0
    0|0
  • Saat yediden sonra hicbirsey yenmemeli

0|0
    0|0
    • Aşırı saçmasak bile mi sonuçta meyve ve spordan sonra felan yiyorum

• Sporda kaybettigin kaloriyi meyve ile geri aldiktan sonra spor yapmanin ne anlami kaliyorki :-)

Kızlar Ne Diyor 10

• meyvede de şeker var fazla abartmamak lazım mesela o saatte 1 tane portakal senin günlük c vitamini ihtiyacını karşılar

1|0
    0|0
  • Aldırabilir şeker sonuçta vücut onu enerjiye çevirdikten sonra kullanacak yer bulamaz ve depolar. Oysa sabah saatlerinde yersen vücut yine enerjiye çevirir ama gün içinde kullanır en azından.

1|0
    0|0
  • Meyvenin içinde de şeker var zaten. O saatte yememelisin. Uykudan en az 3-4 saat önce yemeyi bırakmalısın ve en geç 12'de de uyumaya gitmelisin metabolizman için

1|0
    0|0
  • Aksam yenen meyve kilo aldirir. Vitamin diyenler meyvenin icindeki sekeri hesaba katmiyorlar sanirim. Ayrica meyve sabah saatlerinde yenilirse daha faydalidir.

1|0
    0|0
    • Az yesem bile sorun olur mu yoksa hiç mi yemeyim çünkü saat en geç 7 oldumu bir şey yeniyorum.

• Az ye canim o kadari sorun olmaz:)

• Saat 7 den sonra birsey yememeye calis. Meyvenin icin de de tatli orani cok oluyor. Cay icebilirsin o saatlerden sonra en fazla

1|0
    0|0
  • Çok olmadıgı sürece bişey olmaz

1|0
    0|0
  • olmaz aksine geç vakitte ara öğün yaparak uyuduğun için uyurken metabolizman çalışır bir halde olur ve uyurken bile yağ yakarsın :)

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ye canim ya . Sifa olsun

1|0
    0|0
  • Meyvenin içersindeki şeker gece uyurken vücudundaki şekeri yakmanı engeller.

1|0
    0|0
Yükleniyor...