Bir süper gücünüz olsaydı bu ne olurdu?

Arkadaşlar Bir süper gücünüz olsaydı hangisinin sizde olmasını isterdiniz ben mesela nesneleri hareket ettirmek isterdim...

Bide şunu sorayım istemediğiniz süper gücünüz ne olurdu mesela ben zihin okuma gücüm olsun istemezdim çünkü insanların düşüncelerini duymak hoş olmazdı diye düşünüyorum Evet bir istediğiniz güç birde istemediğiniz...

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim derdim mesafelerle o yüzden ışınlanmak isterdim.İstemediğim bir güç yok .Fazla güç göz çıkarmaz :)

1|0
    0|0
  • Zamanı durdurabilmek. Sınavlarda çok işe yarardı. Kalkıp diğerlerinin kağıtlarına bakar sonra geri dönüp yazardım.

0|0
    0|0
  • zihin etkileyebilme kesinlikle

0|0
    0|0
  • Zamanı geri alabilme gücüm olsun isterdim :)

0|0
    0|0
  • yaraları iyileştirebilmek isterdim elimle dokunduğumda,istemediğim güç ise geleceği görebilmek olsa gerek

0|0
    0|0
  • Zihin okuyabilme çok iyi olurdu ya sınavlardan kalmazdım :))

1|0
    0|0
    • Birileri aklından kötü bir düşünce geçirse ne düşünecen sen o anda:)))

• yok yani öyle değil mesela yakın arkadaşın var yanında senin hakında hiçde hoşuna gidecek şeyler söylemiyo yani '' şuna bak ne kadar kendini beyenmiş yok çok salak bu kız zaten...''vs.. o zaman ne yapacan diyorum:)))

• He mesele değil en yakın arkadaşım ortaokuldan beri yanımda düşüncelerini zaten saklamaz :) onun dışındakilerde önemli değil.

• ben uçmak isterdim :))

0|0
    0|0
  • bir karar almadan once o kararin dogurabilecegi tum sonuclari gorebilmek isterdim. the butterfly effect'teki gibi yani.

0|0
    0|0
  • İstediğim kişinin o an ne yaptığını görmek isterdim. istemeceğim güç yok ver allah ver :D

0|0
    0|0
  • hayvanlarla konuşmak isterdim..yönlendirmek..

0|0
    0|0
  • istediğim; hızlıca yer değiştirebilme...örn; bir ülkeden bir ülkeye ışık hızıyla hiç bir araca ihtiyac duymadan gidebilmek isterdim.

istemediğim; bütün süper güçlere açığım...istemediğim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...