Sporcu arkadaşlar sporla popo büyürmü?

Tüm vücudumu sıkılaştırmak ve göğüs ve popoyu braz büyütüp dikleştirmek için en iyi yöntem nedir arkadaşlar, lütfen gerçekten anlayanlar cevap versin, gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle salondaki saçma sapan makineler yerine "squat, bench press, deadlift" gibi temel haraketleri hakkını vererek yapmaya başlaman gerek. Bunun dışında beslenmene çok özen göstermelisin.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle büyür. Plates ve squat. Netten videolarını izle. Evde yapabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• büyürde sıkılasıtra diklesirde

1|0
    0|0
  • Göyüsü ufak bencpresle dikleştirebilirsin ama buyümesi kiloyu nerden aldığınla alakalı kalça ise basit scoat çalı*arak rahat bir şekilde k~vrımlı kalçalara sahip olursun

1|0
    0|0
    • scoat ne la :D

• @Yoshimura utanmasa onuda yazacak olum adam türkçede yazamıyor göyüsü bu arada bencpres değil bench press cahil :D

• Beyler yazılanlaramı takılacaksınız bu kadar kusura bakmayın bir yerde yazılışını okumadım ikisininde hiç gerek duymadım aslına bakarsanız hiç birisiylede çalışmadım öğrendiğim ne varsa ringde benimki bana o kadarı yetti budy artık bu ne kadar doğruysa bilmiyorum hiç çalışmadım bizde salonlar birdi duyduklarımı yazdım düzelttiğiniz için saolun

• yapacağın spora bağlı:))

1|0
    0|0
    • işte o spor nedir onu soruyorum :)

• aslında sporu böyle kullanmak doğru değil. bir yaşam biçimi olarak görüp ölene kadar yapmak gerek. yoksa istediğin sonuca ulaşınca bırakıyosun ve kısa sürede eski haline hatta daha beter hale geliyosun

• yaaa onu demeseydin :(

• Büyür

1|0
    0|0
  • Squat yap kalçan sırtından yukarı doğru bile gider

1|0
    0|0
  • Büyümez sıkılasır

1|0
    0|0
  • tamamen popo büyüklüğü genetik. Büyükse eritemezsin küçükse büyütemessin.

1|0
    0|0
  • Squad bunun için var 😂😂

1|0
    0|0
  • Squat yapman lazım gögüslerine etkisi olur mu bilmem ama alt kısmın kesinlikle istediğin gibi olur acayip etki ediyor kızlarda

0|0
    0|0
  • Her yola gelir.

1|0
    0|0
  • Squat

1|0
    0|0
  • squat :D

1|0
    0|0
  • Taş gibi olmakmi istiyon iraden kuvvetliyse sana bir program cikara bilirim

1|0
    0|0
    • programlı bir şekilde uzun süre çalışacak kadar vaktim yok en etkili yöntemi merak ediyorum

• Olmazki oyle en aşaği 8 haftada gozle gorulur sonuc elde edebilirsin

• Yani günde 1 2 saatimi ayıramam dyorum

• Büyüğü çok mu güzel oluyo da büyütmek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Dikleştirmeyi neden istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Karpuz yata yata büyür derler

0|0
    0|0
  • silikonlada olur o iş