Kapat

Sporcu arkadaşlar sporla popo büyürmü?

Tüm vücudumu sıkılaştırmak ve göğüs ve popoyu braz büyütüp dikleştirmek için en iyi yöntem nedir arkadaşlar, lütfen gerçekten anlayanlar cevap versin, gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle salondaki saçma sapan makineler yerine "squat, bench press, deadlift" gibi temel haraketleri hakkını vererek yapmaya başlaman gerek. Bunun dışında beslenmene çok özen göstermelisin.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle büyür. Plates ve squat. Netten videolarını izle. Evde yapabilirsin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• büyürde sıkılasıtra diklesirde

1|0
    0|0
  • Göyüsü ufak bencpresle dikleştirebilirsin ama buyümesi kiloyu nerden aldığınla alakalı kalça ise basit scoat çalı*arak rahat bir şekilde k~vrımlı kalçalara sahip olursun

1|0
    0|0
    • scoat ne la :D

• @Yoshimura utanmasa onuda yazacak olum adam türkçede yazamıyor göyüsü bu arada bencpres değil bench press cahil :D

• Beyler yazılanlaramı takılacaksınız bu kadar kusura bakmayın bir yerde yazılışını okumadım ikisininde hiç gerek duymadım aslına bakarsanız hiç birisiylede çalışmadım öğrendiğim ne varsa ringde benimki bana o kadarı yetti budy artık bu ne kadar doğruysa bilmiyorum hiç çalışmadım bizde salonlar birdi duyduklarımı yazdım düzelttiğiniz için saolun

• yapacağın spora bağlı:))

1|0
    0|0
    • işte o spor nedir onu soruyorum :)

• aslında sporu böyle kullanmak doğru değil. bir yaşam biçimi olarak görüp ölene kadar yapmak gerek. yoksa istediğin sonuca ulaşınca bırakıyosun ve kısa sürede eski haline hatta daha beter hale geliyosun

• yaaa onu demeseydin :(

• Büyür

1|0
    0|0
  • Squat yapman lazım gögüslerine etkisi olur mu bilmem ama alt kısmın kesinlikle istediğin gibi olur acayip etki ediyor kızlarda

0|0
    0|0
  • Squat yap kalçan sırtından yukarı doğru bile gider

1|0
    0|0
  • Büyümez sıkılasır

1|0
    0|0
  • tamamen popo büyüklüğü genetik. Büyükse eritemezsin küçükse büyütemessin.

1|0
    0|0
  • Squad bunun için var 😂😂

1|0
    0|0
  • Her yola gelir.

1|0
    0|0
  • Squat

1|0
    0|0
  • squat :D

1|0
    0|0
  • Taş gibi olmakmi istiyon iraden kuvvetliyse sana bir program cikara bilirim

1|0
    0|0
    • programlı bir şekilde uzun süre çalışacak kadar vaktim yok en etkili yöntemi merak ediyorum

• Olmazki oyle en aşaği 8 haftada gozle gorulur sonuc elde edebilirsin

• Yani günde 1 2 saatimi ayıramam dyorum

• Büyüğü çok mu güzel oluyo da büyütmek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Dikleştirmeyi neden istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Karpuz yata yata büyür derler

0|0
    0|0
  • silikonlada olur o iş