Heyecandan ölceeeemmmmm !!!

Yarın YGS var kendimi hiç hazır hissetmiyorum çok heyecanlanıyorum heyecanı yatıştırcak bir şeyler biliyo musunuz ? Sınava gircek olanlara başarılar diliyorum. İnşallah istediğiniz yerler olur (:

1|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• BÜTÜN BELGELERİNİ HAZIR OLDUĞUNDAN EMİN OL ve bugün git gör sınava gireceğin yeri , heyecanın gitmesi için sınav yerine 1 saat önceden git ve beyninde gece sınava girdiğini hangi sorularda ne yapacağını düşün beyninde bitir önce olayı ... heycanın 3 4 sorudan sonra gidicek sakin ol ve sadece yapabileceğin sorulara bak veya bölümlere ... böylelikle zamandan attrımış olucaksın illa 40 soru değil sadece sana lazım olucak soru kadar yap :) ... her soru 1 dakika olduğunu unutma o bırakacağın bölümler sana ek süre sağlar ... ve DİN BİLGİSİ bölümüne sakın önememezlik yapma :) 5 soru gizliden rol oynuycak seni kaç bin kişinin önüne atmasına sağlıycak bir çok kişi din kültürü sorularını boş bırakıcak ( önemsemiycek ) sen önemse ...

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederimm (: İnşallah geçerim.

• oww aşcılık :D köşeyi dönersin valla :) başarılar sana allah yardımcın olsun

• Amiiinnn inşallah (: çok teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Heyecanlanırsan herşeyi unutursun ben de öyle oldu bildiğim soruları bile yapamadım. Bu sene yeniden giriyorum atlattım sayılır vurucam dibine puanın :D

0|0
    1|0
  • Kesin sınıfta kalıcan.

0|0
    0|0
  • inşallah sen de istediğin yeri kazanırsın benden sana tavsiye

bugün git çarşıya mağazalara bak alışveriş falan yap

biraz yorul evde oturma yoksa gece heyecandan uyuyamayabilirsin

mazallah sınavda da yorgun düşmeyesin

0|0
    0|0
    • hiç sevmem alışverişi ve çok soğuk hava kar yağdı ankaraya :O Of yaaa

• ama yapman lazım bak sonra gece uyuyamazsın

• dün gece de uyuyamadım zaten sabaha kadar rüyamda sınav gördüm. Daha ben sabah kalkıyım uçuklar dudaklarım :S

• Hayatın sonu değilya olmazsa bidaha girersin kasma çok :) elimi kolumu sallayarak girdim yine elimi kolumu sallayarak çıktım şuan geldiğim noktadan memnumum :) Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...