Çıkma teklifi için cesaret edemiyormuş. Yorumlarınızı eksik etmeyin :)

bizim okulda yakışıklı ve havalı birisi var. Bu iki haftadır bizim sınıfa gelmeler benimle konuşmaya çalışması ve de arkadaşıma benden hoşlandığını demiş ama çıkma teklifi için cesaret edemiyormuş. çevresinde o kadar güzel kızlar varken benimle ilgilenmesi mantıklı gelmiyor sizce neden böyle davranıyor iyi kötü yorumlarınızı beklerim.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede etrafında tonla kız olan yakışıklıların asıldığı liseli hayalperest kızların %90 ks de. Bu durumla ilgili paylaşım yapanların %90 ıda level 1 soru 1.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• neden kızların % 99 u bu soruyu sorar. etrafında onca güzel kız varken neden ben... ulan g.tüme benziyorsun desek kafamıza çanta atarsınız. bu nasıl bir çelişkidir..

0|0
    0|0
  • bu bir taktik bence eğer senin kabul etmeme durumun olursa inkar etcek okuldaki havası bozulmasın diye sen olumlu konşursan ozaman gelcek yok eğer olumsuz konuşursan gelmicek :))

0|0
    0|0
  • özgüvenin zayıf galiba :) Sende güzelsindir belki bir daranışını görmüştür hoşuna gitmiştir çok sebebi olabilir yani :)

0|0
    0|0
  • tamam ekSik etmiyorum abıla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar hep dört dörtlük insanları sevmiyor.Sende onunla konuş ona o cesareti ver.Gerisi gelir.Sevgili olduğunuz da neden seninle ilgilendiğini de anlarsın zaten.

0|0
    0|0
  • belki çok güzel olmayabilirsin ama o yinede seni sever. Ama davranışlarında yapmacıklık seziyosan acele etmeye gerek yok beklet biraz seviyosa zaten uğraşır hemen vazegecmez.

0|0
    0|0
  • Diyorum abi cirkin sansi baska tur bir olay.

0|1
    0|0
Yükleniyor...