Hangi spor dalı?

Yüzme mi? Yoksa basketbol mu? hangisi sizce hangi spor dalının önü daha açık *-* açıkçası çok kararsızım

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Yüzmeyi takan mı var :D

1|0
    0|0
  • bayansan anca volebolda yükselirsin bizim ülkede ama üzücü olmanın bir artısı var baskete göre

1|0
    0|0
  • yuzme de butun kaslarin calistigini duymustum basketbolda ise sinirli bu olay. soyle dusun seni hangi lakapla cagirsalar hosuna gider yuzucu mu yoksa basketci mi? buna karar verdigin an yasaminin parcasi olan birseyle devam edeceksin

1|0
    0|0
    • Şöyle söyliyeyim ben yaklaşık 6-7 yıldir yüzme sporu ile ilgileniyorum yüzmeye gittiğim spor merkezinde yüzüşümü orada görenler çok beğeniyorlar hem fizik hem de teknik olarak yüzüşümü izleyen akrabalarım da var onlarda beğeniyorlar her neyse basketbolu okulda amatörce çok kez oynadım ve basketbolu da çok seviyorum ben bu işi spor için sormadım iş için sordum basketin önü çok açık ben basketçi de olsam yüzücü de olsam önümün açik olmasını istiyorum müsabakalara olimpiyatlara maçlara katılmak istiyorum ve hayalim şu ki milli takım da basketbolcu/milli takımda yüzücü olmak ancak basketbolun önü çok açıkken yüzmenin açık değil ve her önüne gelen sporcu oluyor :d kararsızlık işte

• Kalistenik.

1|0
    0|0
  • Basketbol meslek olarak diyorsan

1|0
    0|0
  • Basketbol derim! Çünkü kendimi bildim bileli bu ülke henüz kalifiye bir yüzücü çıkaramadı. Derya Büyükuncu var aklıma gelen, 6 kez olimpiyatlara katılıp da bırak madalyayı finale bile kalamayan yüzücü olarak :)

0|0
    0|0
  • kriket

1|0
    0|0
  • Basketbol dünya güzeli :)

1|0
    0|0
  • Ikiside can dir

1|0
    0|0
  • Dövüş sporlarına yönel bence