Aöf iktisat okuyorum aynı anda örgün okuyabilir miyim?

iktisat 1.sınıfım kontejanlı oldu 2012 de.

tek sorun bu.ygs gireceğim yarın büyük ihtimal 2 yıllık kazanacağım bölümümü.

fakat aöf 2.sınıf olacağım ve örgün ile aynı anda okuyabilirmiyim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• okuyabilirsin sıkıntı yok ben hem mühendislik hemde açıkta adalet okuyorum.

0|1
    0|0
    • dostum benim durum.aöf iktisat okuyorum kontejanlı girdim 1 sınıfım.ygs giriyorum 2 yıllık örgün kazanmak amacım.seninki 2.üniversite sanırım?

• hadi okuyorum edim.askerlik olayı ne olcak.örgün 3 senelik hazırlık dahil.yani örgün bitince aöf 4.sınıf olacağım.hangisinin askerlik tecili sayılır?aöf ye ilk girdiğim için 29 yaşına kadar tecilli değilmiyim :D

Kızlar Ne Diyor 2

• okuyabilirsin engel yok diye biliyorum

0|1
    0|0
    • peki teekkürler.2012 den önce okuyanlar var.fakat bilindiği gibi 2012 de iktisat kontejanlı oldu.

tek sorun bu.ama mesela örgün okuyan adam 2.üniversite kapsamında aöf iktisat okuyor.2 side kontejanlı.aöf bürosunamı gitsem?

• 7 saatlik araştırma sonucumda aynı anda okunabileceğini kanıtladım . geriye sadece askerlik tecilini örgüne göremi aöf göremi olacağını bilmiyorum askerlik börüsu beni bekler :D:D

15 ay bana çok olur :)

• okuyabilirsin diye biliyorum

0|1
    0|0
    • 2012 de kontejnalı, kredili sistem oldu aöf , örgün gibi.o yüzden bir karmaşa var.yoksa 2011 de okuyanlar var.

Erkekler Ne Diyor 1

• evet okuyabilirsin :)

0|1
    0|0
    • dostum sağol :) büroya soracağım yinede tek sorun işte kontejanlı olduya ondan dolayı sıkıntı olurmu +1 verim :D

• korksam da birşey olmayacak sistem bana karşı kazansamda okuyamayacağım.tamda girdiğim sene kontejan geldi çok şanssızım :

• :) sağlık oslun

Yükleniyor...