Akşam 20.30'da ışıkları kapatıyoruz !

Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın (WWF) küresel iklim değişikliğine dikkati çekmek amacıyla dünya genelinde düzenlediği "Dünya Saati" kampanyasına destek için ışıklar, bugün "Sensiz Olmaz" sloganıyla 1 saat kapatılacak. Kampanya kapsamında, İstanbul'da Galata Kulesi, Kız Kulesi, boğaz köprüleri gibi pek çok sembolik yapının yanı sıra valilik, belediye, aralarında Sabancı Center'ın da bulunduğu şirket ve konutların ışıkları, 20.30-21.30 saatleri arasında kapatılacak.

link

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• doğal hayatı koruma derneği ışıkları açık kapatacağına gitsin ekvatordan yakalanıp kafeslere koyulan değerli kuşların hakkını savunsun. insanlar eğlensin diye yakalanan kuşların avukatlığını yapsın, bunun önüne geçsin. o derneğe senelik ne kadar bağış yapılıyor biliyor mjuydunuz?

anca reklam, ışık kapayıp açalım, ha bizi de duyacaklar ya! hemen vazgeçecekler hayvanlara işgence etmekten.

soruyu açan arkadaş, tepkim sana değil sakın öyle anlama. ben sadece bu tip şeylerden bir şeyler elde edilemeyeceği kanısıdayım. ışık açayıp kapatmak yerine tv de bir spot yayınlansa daha yararlı olurdu. insanlar ışıkı açık kapatır ama gene de kuşçulardan kuş alır. ışık açık kapatmanın arkasındaki amacı anca spotlarla reklamlarla anlatabilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sabancı enerjisa: türkiyedeki en büyük barajları yaparak doğaya katkıda bulunan bir şirket (anladın sen onu)..ne doğalı ne hayatı..

elektriksiz 2 gün geçir bakalım yapabilecekmisin?

0|0
    0|0
    • İnternette okuduğumu paylaştım. 2 gun boyunca ışıksız kal mı dedım.

• destekle veya destekleme sana kalmış bir şey.

• offfff..sen destekliyorsun diye bu mesajı paylaştığını düşündüm bu nedenle yazdım yahu bu kadar zormu ben zaten desteklemiyorum..

• ben ışığı kapatınca ne olacak yahu

0|0
    0|0
  • Paylaşımın güzel lafım yok..Genel olarak konştum ben.Bir zamanlar sürekli yaptık biz evde ailem'le fakat baktık ki sonu yok...Hiç bir faydasıda yok ülke nereye gidiyor bir baksana...

0|0
    0|0
  • Uygulama güzel,fakat kimin umrunda ve kimin dikkatini çekiyor ki...Böyle şeylerle kendimizi avutuyoruz ancak...

0|0
    0|0
    • Sitedekilerin çoğu cinsellik peşinde. Paylaştığıma pişman oldum duyarlı biri yok zaten

• bende inadinaa evdeki nekadar eletrik esyayi varsa calisdircam sorna arkadaslara diycem arabalarla gezelim etrafda bugun araba günüymüss diyee ve bizim vw phaeton da banya bir zehirr ciyyourr eksozdan disarriii

:)

0|0
    0|0
  • boş işler bunlar ya

0|0
    0|0
    • senın sorduğun sorulara bak önce. Aklınız cinsellıkten başka bir şeye çalışmıyor link

• elalemin derdi seni mi gerdi

• Harbi boş işler...

0|1
    0|0
    • senın sorduğun sorular gerçekten çok dolu link nasıl fiziğe sahip kızlardan hoşlanırsınız diye soru sormuşsun.

• Sen de yaz bana, boş işlerle bunlar diye -.-

Mesela tüm İstanbul aynı anda ışıkları aç kapa aç kapa falan yapsak belki eğlenceli olabilir ama söndürmek boş işlerle gibi.

• Sana eğlence olsun diye başka birgün açıp kapatırız. Konuyu anlayamadın herhalde.

Kızlar Ne Diyor 1

• paylaştığın için teşekkürler..güzel bir uygulama.keşke herkeste bu olayı destekleyecek bilinç olsaydı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...