Lazio - Galatasaray maçı ne olur?

Evet renkdaslarim bugün günlerden Galatasaray maçla ilgili yorumunuz varsa alalım.. Fenerbahçeyede başarılar bu arada.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Cimbom gececek turu bence

0|1
    0|0
  • Gs tabe knk

0|1
    0|0
  • Durum kötü, eleniriz bence ama çıkmadık Galatasaray'dan umut kesilmez :)

0|1
    0|0
  • İnşallah Galatasaray'a yakışır bir futbol seyrederiz..

0|1
    0|0
  • Elin olu 3 tane gecirdi :D

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray taraftarı olarak kazanma ihtimalimizi %15 civarlarında görüyorum

0|0
    0|0
    • Lazio karşısında oldukça güvensiz kalmissin takımımıza karşı benim inancım tam

• Takımımıza karşı değil izleyen herkes bilir Trabzon o facia ile karşı karşıya kalmasa en fazla yapabileceğimiz 1-1 olurdu o da gol yemeseydik Lazio maçı öncesi böyle bir derbi de bu kadar hazırlıksız çıkıyorsan ve Forvet hattında Podoyu deniyorsun bu da demek ki senin Santrafor sıkıntın var Umut Bulut komedi ötesi kötü bir oyuncu çabasını takdir ederim ama kötü oyuncu olduğunu değiştirmez. Lazio ise TT arenadan istediği alarak ayrılmış ve bu sene de o kadar kötü durumda değiller ayrıca oyuncular ve yönetimin ilk aklında olan şey 29 Şubattır diye düşünüyorum Finansal sıkıntılar var bildiğin üzere 1+1 Men cezası alabiliriz gibi bunlar hep -

• Yönetim onla ilgilenecek tabi işi o ama takımın işi çıktığı maçı kazanmaktır. 29 Şubat oyuncuları ilgilendirmez. Öyle olacaksa vuralim kapılara kilitleri ne ugrasacaz ki.. Trabzon maçına gelirsek trabzonun attığı gol penaltı değildi zaten ki o ana kadar iyi oynadik ben trabzon bizi yener diye bekliyordum zaten çünkü lig bitti bizim için önemli olan bu sezon avrupa

• Lazio alır.

0|0
    0|0
  • Lazio 3-1 alır gibi.

0|0
    0|0
  • lazio alır

0|0
    0|0
  • Lazio eler gerçekçi olalım

0|0
    0|0