Ygs'ye bir gün kala..

Yarın sınav var yerimde duramıyorum zaman geçmiyor anasını satim sorum şu sizce son gün ezber olan bazı konuları tekrar edeyim mi son kez yoksa zararı olur mu bunun ? Ve sınava girecek herkesin Allah yardımcısı olsun diyorum sevgiler :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışsanda yarın nasılsa unutacaksın sınav zamanı çalışma boşver git mutfağa kendine bir pasta yap hem zaman geçer hemde içindeki çikolata vs. mutluluk hormonu salgılar :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• boşver çalışma arkadaşlarınla dışarı çık

1|0
    0|0
  • Son saniyeye kadar çalış. Son gün çalışılmaz diyenlere inanma halt etmiş onlar. Tecrübeyle sabit :)

1|0
    0|0
  • daha çalışma yeter :) yarın sana kolay gelsin başarılar :)

1|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin hepinize

0|0
    0|0
  • :) ezberle ygs girmek :) büyük cesaret ve seni yemin ediyorum helal olsun diyorum :) ezber yapabilen bir beyinle neler yapılabileceğini tahmin bile edemezssin :) , evet tekrar et aam çok derinlere girme yüzeysel olarak tekrar et :) vee korkma şıkları gördükce ezberdeki bilgilerin sana ışık yakıcak ...

0|0
    0|0
    • ezberim iyidir ama unutmusum gibi geliyo korkuyorum ya insallah iyi olur :)

• :) banada cok olurdu unutmadın beynin ön belleğinde durur 3 4 gün max bilgiler yavaş yavaş silinir :) ... şıkları okudukca beynin otomatik olarak ön belleğinden kullancak o yüzden çok fazla şey düşünme yat uyu beynin dinlensin ... sabah sınav saati kaçtaysa 2 saat önceden uyann

• aynen 10da sınav ben 8de kalkcam:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...