Onsuz da olmuyor, onunlada olmuyor

Aşık olduğunuz hayatınızı adadığınız kişi ile sonuna kadar gidemiyorsunuz, terk ediliyorsunuz, anlaşamıyorsunuz iyiliğiniz için bırakıyorsunuz. Sizin içinde tapan birisi var, çirkin ama zengin değerlendirmeye alır mısınız ? Yani hayatınızın daha iyi olması için onunla bir ilişki içerisinde olur musunuz ?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne zamandır sana taptığını hissettiğin önemli. Eğer birkaç günlük bir şeyse unutabilir ancak uzun bir süreyse bence çok şanslısın karakterli biri çıkmış karşına. Çünkü bu devirde zengin bir erkek senin tahmin edemeyeceğin güzellikte kadınlarla-kızlarla beraber olabilir, eğer bunu yapabileceği yerde seni sevmeyi tercih ettiyse, dediğin gibi sana tapıyorsa ve senden başkasını gözü görmüyorsa seni ömrün boyunca çok mutlu yaşatacaktır. Burada ki kızların yorumlarına bakıyorum da hangi dünyada yaşıyorlar acaba çok merak ettim, masallarda yaşamıyoruz gerçekçi olmak lazım. Sadece zenginlik değil anladığım kadarıyla sana cazip gelen aynı zamanda sana tapıyor da bu insan. Eminim içlerinden çoğu senin şu durumuna kıskançlıkla bakıyordur, senin yerinde olmak için can atıyorlardır. Para ve güç insanları çeker bunu unutmayın. O yüzden iyi düşünün hayat sadece şu andan ibaret değil, ilerisi için pişman olmayacağınız bir karar verin.

1|0
    0|0
    • Çok doğru demişsin fakat parası var ama çok tipsiz bende yanıma yakışsın istiyorum. Hani ona baktığım zaman afedersin ama tiksiniyorum ya kusasım geliyor.

• Aslında 3. bir yolu daha var. Kabul ediyorum bu sana iğrenç ve bir o kadar da zor gelebilir. Ama bazı insanlara böyle ağır dersler vermek gerekir. Evlen onunla (imzayı attığı an servetinin yarısı senindir.) belli bir süre geçtikten sonra evliliği boşanma eşiğine getir ve boşan. Birkaç ay yeter bunun için. Boşandıktan sonra hem seni cezbeden zenginliğin yarısını alırsın, hem de o insan seninle bir daha olmaz . Nihayetinde harika bir hayatın olur. Tek yapmam gereken birazcık dişini sıkmak.

• Söylemeden edemeyeceğim. Bu kişinin kaşı-gözü mü eğri?, ağzı-burnu mu yamuk?, eli-ayağı mı çarpık?, Aklı mı kıt? Nedir yani sorun? Böyle şeyler olsa dahi bir insanın dış görünüşüyle ilgili bu tarz aşağılayıcı kelimeler kullanmak kimsenin haddine değil. Seni de onu da yaratan aynı. Kimsenin sonu belli değil şu hayatta. Karakterini yargıla ama istediğin gibi. Kaldı ki içinde gerçekten sevgi olan birinin kalbi de temizdir ruhu da. Farkında olmadan ucube kelimesini kullandım nefret ettim kendimden.

• aklında başkası varken birbaşkasını sevemezzsin o seni çok sevsede birgün o anlayacak hatta seni o zengin adam kırdığında koşa koşa eskii sevgiline ya da sevdiğine gideceksin neden biliyormusun sırf sana ondan daha anlayışlı daha sana karsı iyi hatta onunla huzurlu olduğun için geriye dönüp mutsuz olacaksın ama bende zengin adamı sevdim diyorsan aklından herşeyi çıkarabiliyorrsan ne mutlu sana ... sırf para pul daha iyi yaşam için olmaz bence bunlar unutma parasıyla puluyla senin gözünü boyoyabiliyorsa başkasınada yapar gerçekten seviyorsa yapmacık halinden kurtulur ve kendi olur arabasıyla değilde seninle aynı otobüse biner seninle yanında yolcuk eder gözünü boyamaz hiçbir şeyle sadece kendi olur aşkı olur sen olursun ...

0|0
    0|0
  • Yaş itibariyle para gençlere çekici gelebilir ama inanın çok parayla saadet olmuyor. Parasız da asla olmuyor ama... Seviyorsan para umrunda olmaz...

0|0
    0|0
  • kesinlikle güzellik çirkinlik zenginlik bir yere kadar önemli olan uyum sevgi

0|0
    0|0

• aşk meşk hikaye.

akıllı insan mantık evliliği yapar. nerede huzurlu olacaksan orada olmalısın.

ve unutma.. kimse kimse için hayatını adamaz!

0|0
    0|0
    • Adayanlar var. Sen adamayabilirsin

• senin yaşından fazla aşk meşk işlerine girdim.

sen liseli gözü ile hayata bakmaya devam ettiğin sürece işin hep zor olacak.

• Beni ne kadar tanıyorsunda böyle konuşuyorsun. Profilimde bir yazı var, resim. Onu oku sonra dön bana olurmu. Ben liseli gözüyle bakmıyorum hiç bir konuya.

• o zaman müslümün ne senle yaşanıyor nede sensiz oluyor bu garip bomboş dünyada şarkısını dinle kesinlikle sevmediğim biriyle olmam ister zengin olsun ister o beni çok sevsin hiç düşünmem bile

0|0
    0|0
  • yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal misali

0|0
    0|0
  • kendini satmak gibi bisey bu

0|0
    0|0
  • Dünya iki adamın etrafında dönmüyor üçüncü bir seçenek çıkar mutlaka.

0|0
    0|0
  • bu dönemde ilişki yürütmek çok zor. hayat olumsuz uyarıcılarla dolu

0|0
    0|0
  • gizli yapmayı unutmuşun

0|0
    0|0
  • Sadece bu iki özelliği mi var?

0|0
    0|0
  • "Neither with you, nor without you"

Bi minibuste gormustum bu yaziyi, o gunden sonra hayatim degisti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Birini gerçekten seversen zaten hiçbir kusurunu görmezsin :) Aşk gerçek sevgi böyle birşey... Fakat gidip para ev araba gibi geçici dünya zevkleri için birisiyle birlikte olursan belki bedenen mutlu olursun sıkıntı zorluk çekmezsin gününü gün edersin ama kalbinde ruhunda biryerlerde bir boşluk olur mutlaka..

Sevdiğin kişiyi seçersen hayat şartları zor olsada idare edersiniz birşekilde,Allah yardım eder.

0|0
    0|0
  • ikinciyi değerlendirmeye alırım. bendeşu anne gidebiliyorum ne kalabiliyorum cok seviyorum ama ikilemdeyim. ama mutsuzsam ötekiyle daha mutlu olacaksam onu seçerdim sevdiğimi de mutsuz etmemek amacıyla

0|0
    0|0
  • Olmam. Çirkinse parasının önemi yok

0|0
    0|0
  • para için katlanamam... parayla sevgi satınalınmaz... sadece parası olduğu için birisiyle olmak çok yanlış. olmuyorsa zorlama bırak

0|0
    0|0
  • çok değişik bir soru...çirkin ama zengin...yani yakışıklı ve zengin olsa değerlendirmede hemen olacak...bunlar önemsiz boş şeyler, illa birini değerlendirmeye almak için sadece fiziki ve maddi durumlara bakılmaz.! bakılmamalı...

0|0
    0|0
    • Yanıma yakışmalı valla, herkes tip önemli değil der ama değil. Maddi durumunada bakarım, tipinede bakarım, kalbinede bakarım.

• Canımmm :( Sevdiğim adamla mutsuz olmaya razıyım..Sakın yanlış bir karar verme..

0|0
    0|0
    • Kafam çok karışıkk çoook :((( Bir yanda geleceğim hayatım söz konusu, herşey ayaklarımın altında olucak, diğer yanda ise sevdiğim ailem dediğim kişi.

• Ah be balımm :(

Biliyorum ben seni .. Aricam 10 dk ya hallederiz durumu ..Üzülme :(

• Hayır olmaz.

0|0
    0|0
  • Sevisirken adamla degil parayla seviseceksem olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...