Kapat

Üstüne düşünce kızlar neden kaçar ?

benım sevgılımle aramda hersey guzeldı fakat ben cok deger verdım uzerıne cok dustum hayatına karısımısım o da ayrılık kararı aldı sız kızlar neden bu kadar rahat olmak ıstıyorsunuz. Bu olayı bırdefa yasamadım goruslerınıze ıhtıyacım var.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• benim niye kimse üstüme düşmüyor...benim şuana kadar 2 ilişkim oldu...ikisine de aşırı derecede değer verdim.ikiside başkalarına gitti...

yani herkes aynı olmuyor arkadaşım...

0|0
    0|0
    • bunlar hıkaye kardes kız senı sevıyorsa ıstedıgın kadar uzerıne dus anladınmı benı

• hata galıba deger verdıgını gosterınce oradan kaynaklanıyor

• Herkese merhabalar,
      bahsedeceğim kıza 3 aydır ilgi duyuyorum, en sonunda açıldım. Benimle 1 hafta konuşmadı sonra 1 gün hiçbirşey olmamış gibi günaydın dedi ''hayırdır ne oldu'' dedim uzatmanın manası yok, ben seni arkadaşım olarak görüyorum abi olarak görüyorum, söylediklerine inanmıyorum senin ki heves dedi.
      umarım haklısındır ama hepsi gerçek sence kız peşinde koşacak birine benziyormuyum dedim.
      şunları sıraladı;
      1. senin ki heves söylediklerine inanmıyorum.
      2. hayatımda birini istemiyorum
      3. aynı ortamda bulunduğum kişilerle bir ilişki düşünmüyorum. herkes benim abim kardeşim
      4. bir daha bana böyle birşey hissettirme.
      Çaktırmadan bakıyor, onu önemsediğimi hissettiriyorum ( yorulma dinlen gibi), düşündüğümü hissettirmek için çikolata aldım onuda almadı
      sizce sorun ne? ne yapmak lazım herkese teşekkürler...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ya da kaçtıkları için üstüne düşüyorsunuzdur?

0|0
    0|0
    • yok kaçma yok ya ben ılgıyı verınce kacıyorlar .

• bu onunla ilgili bir problem öyleyse..

• evet o yuzden ben de bıraktım ılgılenmıyorum artık

Erkekler Ne Diyor 2

• fazla ilgi g..t kaldırır..bu sorundan veryansın eden ne ilk kişisin nede son kişi olacaksın kardeş...

0|0
    0|0
  • deger verincee kendilerini birsey oldum sanarlarda ondan ben cok iyi biliyom bunu benim basimdan gectii ama birdaha nahh 7 gün sonra dogum günü varr hic birsey bile yazmicam !

ögle unutulmazz böglee unutulurrr !

0|0
    0|0
Yükleniyor...