Erkekler niye bu kadar unutkan. Futbol önemli mi?

Ben maç sevmem. O beni maça götürmek istedi sıkılırım dedim ben seninle ilgilenirim sıkılmazsın dedi. E biz gittik maç bitene kadar bağırdı.benimle ilgilen diyorum.dur gol olucak diyordu. Küstüm doğru mu yaptım?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• ilgilenilgilenilgilen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu soruyu ciddi sorduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Piston ...! Piston ..? Neydi bunun gerisi

0|0
    0|0
  • Şu klişeyi söylemek istemiyorum ama.. bir bitmediniz.

0|0
    0|0
  • bi erkek için maç bir oyundan çok fazla bişidir bu yaptıgın onu zor duruma düşürüyor ... bence yanlış bişi ..

0|0
    0|0
  • futbol aşkı başkadır... futbolu sevmesen bile onun mutluluğuna ortak olman senin onu sevmeni gösterir ve oda mutlu olur ve doğal olarak oda seni mutlu edecektir.. burnunuzdan hiç kıl aldırmıyorsunuz...

0|1
    0|0
  • herhalde maçla ilgilenecek tabii..maç sırasında maç aşk sırasında aşk...

0|0
    0|0
  • Hehehe hangi maça gittiniz de böyle şeyler oldu:)

0|0
    0|0
  • en güzelini yapmışsın afeeerin

0|0
    0|0
  • hangi maçtı bari ?

0|0
    0|0
  • Futbol çok önemli.

0|0
    0|0
  • ben de futbol severim ama bazısı çok abartıyor futbol olayını..

0|0
    0|0
  • gitseydin keşke

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok dürüstçe bişey itiraf edeyim :D ben iyi bir Galatasaraylıyım. maçlarını izlemeye, konuşmaya bayılırım. hele milli takım maçlarını ortamda izlemek isterim hep. oraya da kız başıma gitmek istemem.Erkek arkadaşımsa futbolun f sinden bile anlamaz hatta sevmez. bir kız olarak işin ters açısından bakıcam ama çok da sert çıkma derim. çünkü benim erkek arkadaşım benimle bir milli takım maçına geldi öyle tezahurat falan etmedi ama ben benimle geldiği için çok mutlu olmuştum. bazı şeyleri sırf ben istiyorum diye yapması beni ona daha çok bağladı. maç doksan dakka. uzatmalar desen penaltı desen oturdun kalktın taş çatlasa 2saat. seni öldürmez ama onu çok mutlu eder. hadi öp şimdi sevdiceğini barış onunla :)

0|0
    0|0
  • Bence hic dogru yapmadin cunku bir erkek icin futbol istisna disinda cok cokk onemlidir o da seninle futbol izlemek istemis ve seninle gitmek istemis ne bekliyordun allah askina tum mac boyunca seni izlemesini mi o bir erkek.Futbola bende bayiliyorum ve erkek arkadasimin yuzune bakmiyorum mac izlerken :-)

0|0
    0|0
  • maçta niye senle ilgilensinki?bir daha maça gitme sıkılıyorsan bence.

0|0
    0|0
  • Fazla itici olmuşsun be :/

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın canım : /

0|1
    0|0
  • oha saçmalama ya :D bu kadarda değil '' benle ilgilen '' ne lan maçın ortasında ?

0|1
    0|0
  • seninle ilgilenmeyeceğini tahmin etmeliydin :)

0|0
    0|0
  • Ama Gizlican maça gittiniz:) Seninle ilgilenmesi için parka falan gidin

0|0
    0|0
Yükleniyor...