EVLİLİKTE, Aşkta beraberlikte ve hayatın bundan sonrasında hangisi daha önemli???

Arkadaşlar günaydın, sizce beraberlikte ve hayatınızın geri kalanı için plan yapmaya karar verdiğinizde hayatınızdakiye aşık durumdaysanız ve onunla olamayacağını düşünüyorsanız imkansız bir durumsa ilerisinin ne olacağını bilmeden yaşadığınız bir sevgi beraberlikse bir ihtimal deyipte surdurduğunuz bir durumdaysanız ve bir yandan mantıklı bir birey varsa size karşı olumlu biriyse mesela ailesi ailenize uyuyorsa tam tamıyla mantıklı bir evilik için ideal birisiyse siz hangisine karar verirdiniz? ne yapardınız nasıl bir yol izlerdiniz.. SİZCE MANTIK EVLİLİĞİMİ YOKSA AŞK EVLİLİĞİMİ... bu zamanda hangisi daha iyi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• mantıklı aşk evliliği.. sevebileceğin maddi durumu iyi olan birini bul..zaten aşk meşk bitiyor..saygı kalıyor..işte o noktada keşke mantığımla hareket etseydim diyorsun ama iş işten geçiyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• en önemlisi sadakat ve ilgi...ayrıca mantık evliliği daha sağlam gibi geliyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşk evlılıgını tercıh ederdım çunku ınsan sevıldıgını bılıyosa ve bı o kadarda sevıyosa ondan mutlusu yoktur ama erkekler evlılkten cbuk sıkılıyo erkeklrın arsında soyle bı soz var cok denk geldım karısını aldatana HER GÜN AYNI YEMEK YENMEZ dıyolar o yuzden baskalrına gozu cabuk kayıyo sıklıyolar. Mantık evlılıgını dusunce şahsen ben sevmedgım ınsanla 2 dakıka konusmaya tahammulum yok sevgılı olarak kı kalkıp bı ömür yasıcam bana mantık evlılgı cok uzak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...