Gs-Real karşılaşması?

gs - real karşılaşması hakkında düşüncelerinizi meraktim sizce sonuç kaç kaç biter ve kim kazanır. lütfen başka takımda li arkdşlar hakart içerikli konuşmasınlar !

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid kekimiz bizim. Daha önceleri de defalarca yendik. 2-0 geriden gelip 3-2 kazandığımız maç, 2-1 yenip Süper Kupa'yı aldığımız maç.

İlk maç 1-1 biter, İstanbul'da 2-1 kazanarak turu geçeriz diye düşünüyorum.

1|1
    1|3
    • 1-1 hmm ben ya bol gollü maç olur ya da senin dediğin gibi 1-1 1-2 gibi gibi bişy olck ama heyecanlı olck dört gözle bekliyorum :-)

• Fenerli misin Beşiktaşlı mı bilmiyorum ama işte bu aşağılık kompleksi kafalar yüzünden başarılı olamıyorsunuz. Boşuna Avrupa Fatihi ünvanını vermediler bize. Real madrid o dönemde de güçlüydü Raul'lu kadrosuyla. Süper Kupa finalinde Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid'i yendik. Daha lafa gerek yok.

• tarafsızım beşikteşda aynı b.*k.. fb zaten bambaşka hayellerle yaşıyolar .. gs kendi halinde hiç bir türk futbolu real madridi hakkıyla yenemez yendiniz ? peki ya nasıl yenidiniz ? o adamlar hata yaptıkları için siz vurdunuz gol oldu hangi bir türk takımı ing takımlarına top sürerek gol yedirdi ? bırak allah aşkına ya gelmiş bnaa burda bilmişlik taslıyorsun aç videoları izle hadi yoluna .. aşşaılığık kompleksi olmasa burda kendini savunmassın öyle olduğunu bildiğin halde yorum atıon :

Erkekler Ne Diyor 16

• Real Madrid çok rahat

1|0
    0|1
  • 7 8 gol atar real

1|1
    0|0
  • bir Fenerbahçe'li olarak , bence her şey buradaki maça bağlı , burada ""gol yemeden"" çok avantajlı bir skor alması gerekir aksi halde ispanyadaki maç çok kötü geçebilir malesef...

çünkü , R.Madrit'in 2-0 dan 4-2 , 5-2 çok maç çevirdiğini izledim...

bence burada 3-0 gibi bir skor alabilirse turu geçer...2-0 bile riskli olur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Real Madrid içerde de dışarda da kaznır bence istanbul'da 3-1 ispanya'da da 3-0 ya da 4-0 gibi biter diye tahmin ediyorum

0|0
    0|1
  • BIKTIK BIKTIK BIKTIK BIKTIK yeter be az konusun her gun aynı sorular bekleyın gorun arkadasım bızde turk takımı dıye desteklıyoruz ama abartanları gorunce BIKIYORUZZZZ...

0|1
    0|0
  • ordaki maçın skoruna bağlı orda garantilerse real burda yedek kadro ile gelebilir gs kazanır ozaman

0|0
    0|0
  • Türk takımı olduğundan kazanmasını isterim ..

0|0
    0|0
  • Real açık ara favori G.Saray başa baş oynasın elense dahi çatır çatır oynayarak elensin haa mucize yaparsa elerse de harika olur ..

0|1
    0|0
  • Kupayı Dortmund alacak çok iyi oynuyorlar. Onu önce bir belirteyim. Galatasaray'ın durumu da ilk maçtan sonra anlaşılır. Deplasmandan az farklı yenilgiyle dönerse şansı olur.

0|0
    0|0
  • her gün bu real madrid galatasaray sorusu sorulmasa olmazsa bıktık bu karşılaşmadan maç başlasada kurtursak başka sorular hiç mi akıllarına gelmiyor real gs real gs bıktık yani

0|0
    0|0
  • real her türlü koyar :D

0|1
    0|1
    • hadi öyle desk bile gs koyulmk için yinede bir şık diğer takmlar da o da yok ;) :-)

• 2-1 biz alırız inş. ordaki macı

0|0
    0|0
  • Maç gününe kadar tahmin yazmayacağım her türlü skora açık bir maç.

0|0
    0|0
  • Real Madrid ronaldo / Özil vee bitti !

Galtasaray Istanbul Yilmaz ve bitti !

2:1 biter sanirm !

0|0
    0|0
  • İspanyada Real 3-4 fark atar, burdaki maç berabere bitebilir.

0|0
    0|0
  • 3-1 alır real burada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...