Harbiden besiktasin sampiyon olacagina inanan var mi ya?

bir 10 puan önde dahi olsalar ihtimal vermiyorum alti üstü besiktas yani aksihar klasinda mandira filozufunun hakem üzerinde etkileriyle yoluna devam eden siradan bir takim gibi geliyor bana, hepte öyle gelecek :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• evet 1 defa bile şampiyon olamamış zaten Beşiktaş değil mi? Bu kadar kafanız çalışıyor işte tabi sizde haklısınız korkudan titriyorsunuz di mi sürekli aklınızda. Gümbür gümbür geliyoruz.

0|3
    0|0
    • :ADS eig sececem seni haftasonuna ne kaldi surada :D

• Tabi tabi seç sonrada şunu unutma eğer biz maçı kazanırsak fark 7 puan olabilir ama siz kazanırsanız biz yine lideriz zeki insan :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hakem etkileri ile kazananlar ortada , herkes Beşiktaşın oynadığı oyunla hak ettiğini söylüyor , bu sene şampiyon Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Moskovaya oynadığımız futbolun yarısını Pazartesi günü oynarsak Beşiktaşa 3 atarız... Ama zorlu deplasmanlarımız var ve deplasmanda kazanamıyoruz bu bir gerçek... Beşiktaş öyle veya böyle deplasmanda kazanıyor... Bu sene, özledikleri şampiyonluğu alırlar gibime geliyor...

0|1
    0|0
  • Lig adaletli olsa Trabzonspor ve besiktas diger iki takımdan daha fazla sampiyon olur

0|4
    0|0
  • Neden diye sorma yorma beni :)
    Galatasaraylıyım ve eminim..
    Beşiktaş şampiyon olacak..

1|3
    0|0
  • + 1 Maç eksiği olmasına rağmen lider.
    + Taraflı tarafsız futbolsevenlerin en beğendiği şekilde top oynuyor.
    + 1-0 yapıp yatmıyor. Daha fazlası için çabalıyor.
    + Ve tabiki de Şenol Güneş varsa şampiyon olma ihtimali çok yüksektir.

Not : BJK değilim.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlılar için hüsran alışıldık bir durumdur ama Galatasaray ın olmadığı bir yarışta her şey olabilir

0|0
    0|0
  • Elimizi şortun içine sokmaya geliyoruz

0|3
    0|0
  • Borsadaki kulup değerlerine bak der geçerim :D

0|0
    0|0
  • Yanlışın var akhisarla yarışan 4 yıldızlı aslan

0|2
    0|0
    • Su wes10 korkağına yazsana niye korkudan engellemiş adam gibi duramıyor