Genel olarak kızlar neden maddiyata önem verir?

kafeye arkadaslarımın yanına gittigim zaman bakıslar üstümde olmuyor ama kafenin önüne arabamla gitigimde bakıslar direk ban dönüyor. Maddiyata bukadar önemmi verilior. kızlar arabayı gorup genel anlam için diorum bana bakmaya başlıolar. Marka model vermicem ama üst sınıf diyim anlayın

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• beni araba kesmiyo...

dönüp bakmam için özel jetle gelinmesi lazım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şahsen ben asıl üst düzey arabayla gezenlere bakmam. kesin baba parası yıyen abuk subuk güvenilmez bir tiptir uzak durmak gerek der klasik öğrenciyiz abiii takılanlarla takılırım. :D sanırım bakış açısı farklı her kızın. tabii kurduğum ilk cumleyı yanlış anlamayın bu sadece edindiğim izlenim. herkes kesinlikle bir değildir maddiyata göre kılıf biçilmez sadece ilk görüşte bunu düşünür ve dönüp bakma gereği duymam.

1|0
    0|0
  • maddiyata onem vermem benim evlencegim kisinin gelir duzeyi bana uygun olmali

0|0
    0|0
  • onlar satın alınan mal kategorisindekiler.. maddiyata onem verıosa bir cacık olmaz ondan.

0|0
    1|0
  • ya maddiyat önemli tabi,dikkatini çekersin tüm kızların.Ama sonrası da önemli yani akıllı kızlar sadece zengin olmana kanmazlar,içini doldurman lazım,tanıdıktan sonra soğuyabilirler.

0|0
    0|0
  • Sadece maddiyat değil. Maddiyatta önemli tabi ama önce karakter :) Sizin için nasıl cinsellik ön plandaysa bizim içinde rahatlık (maddiyat) önemli.

0|0
    0|0
  • önem vermezler ki :D

0|0
    0|0
  • sizin için neden güzellik önemli mesela?güzel bir kız görünce dibiniz düşüyor

0|0
    0|0
    • senin dediginden erkek kızda güzellige bayanda erkekte paraya bakıor anlıyorum tip farketmez

• yoo onu demek istemiyorum.hani her erkek güzelliğe bakmaz akıllıları da vardır.ama her kız da paraya bakmaz.öyle etiketleme diyorum.kızlar öyleyse erkekler de böyle diyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• üst sınıfa önem vermeyenmı var. erkegı kızı herkes en ıyısını yasamak ıster.

0|0
    0|0
  • Bayanlar süsüne düşkün insanlar yapıları gereği ve zengin erkek onların her türlü ihtiyacını karşılacağı için onlara olan ilgileri daha fazla .

0|0
    0|0
  • Yakışıklı ve zengin koca istiyor bir çoğu

haspamlar hele bir sen kendi tipine ve durumuna bak sonra iste demi :D

0|0
    0|0
  • böyle bir genelleme yok

0|0
    0|0
  • şu zamanın onu gösterdiği için ola bilir mi aca

0|0
    0|0
  • paran yoksa öl yani o derece:((((

0|0
    0|0
  • Para demek güç demektir çünkü.

0|0
    0|0
  • Benim için arabası olmasada olur,nefes alsın yeter...

0|0
    0|0
  • Sadece kızlar mı ? Bence cinsiyetle alakası yok, kendilerinde olmayanı başkalarında gördüklerinde erkekler bile kıskanıp ulan nası pay cıkarırım burdan kendime diyebiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...