En yakın arkadaşınızın eski sevgilisi size çıkma teklifi etse ne yapardınız?

arkadaşlar arkadaşımın eski sevgilisi galiba benden hoşlanıyor yakındada çıkma teklifi etcek kesinn Ne yapcagımı şaşırdımmm siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• tekmeyi basarim en hassas oldugum konulardan biri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ors...mu var lan snn karsında duduk bu ne cesaret diye başlarrrr.. devamını düşün :D

0|0
    0|1
  • hala kaldımı bu sevilen insana yakın olmak için kullanılan yakın arkadaş piyonları.

0|0
    0|0
    • Kaldı,çünkü gönül bu ne yapcagı belli olmuyor işte

• çok saçma bir gönlün varmış kardeş.

• o benim gönlüm değil bacı :) benim yakın arkadaşımın sevgilisi yani kız benden hoşlanıyor benim gönlüm ona düşmedi bilmem anltabildimmi

• en yakın arkadaşın hala onu seviyorsa reddederim en yakın arkadaşım onu unutmuş bende çocuğa aşıksam en önce her şeyi arkadaşıma anlatır yüz ifadesine bakar umursamadığını söylerse olabilir

0|0
    0|0
  • Bu kadar düşme ne cevap vermen gerektiğini biliyosun

not: sağlam arkadaşsan

0|0
    0|0
    • düşmek değil bu karşıdaki insanı kıramamak o kadar tatlı bir insan ki ben onun arkadaşlıgını kaybetmek istemiyorm

• "Çakallara yem olacak göz var mı bak bakalım bende" derim.

Kesinlikle art niyet arardım ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ağzına tavaynan vururum tavaynan var mı la öyle iş .

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın hoşlandığı kız üstüme atladı polisi aradım. Bide çıktığı olsa yumruğu koyardım.

0|0
    0|0
  • benim basıma iki kere yakın bir olay geldi bir arkadsımın bir ara bişeyler olabilir dedigi kızdı aileler aracılıgıyla görüstürülmek istendik bir kez bulustuk konustuk falan 2. ye içim görusmek istemedi

0|0
    0|0
  • Ağır kaşar.Ne yapacağını şaşırdığın için sende çok iyi sayılmazsın galiba, kızda sendeki bu potansiyeli görmüş olmalı.

0|0
    0|0
  • Eski eskide aklır bak keyfine.

0|0
    0|0
  • kabul ederdim napıyım ki

0|0
    0|0
  • arkadaşımla konuşurum alınmayacaksa ben de hoşlanmışsam yaparız bir güzellik

0|0
    0|0
  • kabul et direkt

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşının eski sevgilisi.Bize mi soruyorsun ne yapacağını?

0|0
    0|0
Yükleniyor...