Kapat

En yakın arkadaşınızın eski sevgilisi size çıkma teklifi etse ne yapardınız?

arkadaşlar arkadaşımın eski sevgilisi galiba benden hoşlanıyor yakındada çıkma teklifi etcek kesinn Ne yapcagımı şaşırdımmm siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• tekmeyi basarim en hassas oldugum konulardan biri

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• ors...mu var lan snn karsında duduk bu ne cesaret diye başlarrrr.. devamını düşün :D

0|0
    0|1
  • hala kaldımı bu sevilen insana yakın olmak için kullanılan yakın arkadaş piyonları.

0|0
    0|0
    • Kaldı,çünkü gönül bu ne yapcagı belli olmuyor işte

• çok saçma bir gönlün varmış kardeş.

• o benim gönlüm değil bacı :) benim yakın arkadaşımın sevgilisi yani kız benden hoşlanıyor benim gönlüm ona düşmedi bilmem anltabildimmi

• en yakın arkadaşın hala onu seviyorsa reddederim en yakın arkadaşım onu unutmuş bende çocuğa aşıksam en önce her şeyi arkadaşıma anlatır yüz ifadesine bakar umursamadığını söylerse olabilir

0|0
    0|0
  • Bu kadar düşme ne cevap vermen gerektiğini biliyosun

not: sağlam arkadaşsan

0|0
    0|0
    • düşmek değil bu karşıdaki insanı kıramamak o kadar tatlı bir insan ki ben onun arkadaşlıgını kaybetmek istemiyorm

• "Çakallara yem olacak göz var mı bak bakalım bende" derim.

Kesinlikle art niyet arardım ben.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Ağzına tavaynan vururum tavaynan var mı la öyle iş .

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın hoşlandığı kız üstüme atladı polisi aradım. Bide çıktığı olsa yumruğu koyardım.

0|0
    0|0
  • benim basıma iki kere yakın bir olay geldi bir arkadsımın bir ara bişeyler olabilir dedigi kızdı aileler aracılıgıyla görüstürülmek istendik bir kez bulustuk konustuk falan 2. ye içim görusmek istemedi

0|0
    0|0
  • Ağır kaşar.Ne yapacağını şaşırdığın için sende çok iyi sayılmazsın galiba, kızda sendeki bu potansiyeli görmüş olmalı.

0|0
    0|0
  • Eski eskide aklır bak keyfine.

0|0
    0|0
  • kabul ederdim napıyım ki

0|0
    0|0
  • arkadaşımla konuşurum alınmayacaksa ben de hoşlanmışsam yaparız bir güzellik

0|0
    0|0
  • kabul et direkt

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşının eski sevgilisi.Bize mi soruyorsun ne yapacağını?

0|0
    0|0
Yükleniyor...